Titorías

TITORÍAS 2020-21

As titorías deberán ser solicitadas con tempo suficiente e, tal como ven recollido na lexislación, serán non presenciais (vía teléfono, videoconferencia...), salvo que existan circunstancias excepcionais que considere o/a docente.

TITORÍAS 2021/22
Apelidos e Nome do Docente Materia/s Día/s e hora/s
Agueda Gutiérrez Escudero Guitarra Martes - 17:00 a 18:00 h.
Alexandra Pita Evia Piano Venres - 15:00 a 15:30 h. e 18:00 a 18:30 h.
Alma M. Cendán González Piano Luns - 17:30 a 18:00 h.
Amalia Guerrero Rocha Linguaxe Musical Venres - 20:30 a 21:00 h.
Ana Yáñez Ríos Guitarra Luns - 15:30 a 16:00 h.
Andrés Pazos Bellón Piano Jueves - 20:00 a 21:00 h.
Ángeles Beiro Crespo Linguaxe Musical Mércores - 18:00 a 19:00 h.
Antonio Simoes Blanco Contrabaixo Xoves - 19:00 a 19:30 h.
Carlos E. Filgueira Ponce Piano Martes - 19:00 a 20:00 h.
Carlos E. Tilve González Trompa Luns - 17:30 a 18:00 h. / Xoves - 15:30 a 16:00 h.
Carlos Soto Sobrado Trombón Martes - 20:00 a 20:30 / Mércores - 16:30 a 17:00 h.
Carmen Álvarez Varela Linguaxe Musical Martes - 20:30 a 21:00 h.
Carmen Pazos Sánchez Linguaxe Musical Venres - 15:30 a 16:30 h.
Carolina Pérez Vázquez Canto Martes - 16:00 a 17:00 h.
Catarina Pita Evia Linguaxe Musical Venres - 16:00 a 17:00 h.
David Sanmartín González Saxofón Martes - 15:00 a 16:00 h.
Enrique Agrelo Otero Violín Luns - 16:00 a 16:30 h. / Xoves - 16:00 a 16:30 h.
Ermitas García Ríos Fundamentos de Composición Martes - 18:00 a 18:30 h. / Xoves - 20:00 a 20:30 h.
Eva Sartataviciute Frauta Martes - 19:00 a 19:30 h.
Fco. Javier López Sánchez Trompeta Martes - 15:30 a 16:00 h. / Mércores - 15:30 a 16:00 h.
Francisco San Ramón Calvo Clarinete Mércores - 20:00 a 21:00 h.
Genaro Fernández Fernández Piano Luns - 21:00 a 21:30 h.
Inés Picado Morales Viola Venres - 17:00 a 18:00 h.
Iria Rico Fernández Violín Mércores - 15:30 a 16:00 h.
Isabel Font Belmonte Violoncello Mércores - 20:00 a 21:00 h.
Iván Barro Alonso Saxofón Venres - 15:00 a 16:00 h.
Javier Alama Constancio Fagot Venres - 15:00 a 16:00 h.
Jesús Iglesias Vicente Acordeón Xoves - 19:00 a 19:30 h. e 20:30 a 21:00 h.
Joaquín Pallas Fuertes Contrabaixo Luns - 21:00 a 21:30 h.
Jose A. Folgueiras López Viola Martes - 15:30 a 16:00 h. / Mércores - 15:30 a 16:00 h.
Jose Luis Vázquez Lorenzo Clarinete Martes - 20:00 a 21:00 h.
Judith Fernández Casero Piano Luns - 21:00 a 21:30 h. / Martes - 17:30 a 18:00 h.
M. del Carmen Saborido Roca Historia da Música Martes - 18:00 a 18:30 h. e 20:30 a 21:00 h.
M. Isabel Sanjuán Pérez Violín Luns - 15:00 a16:00 h.
Mª Teresa Castrillón Díaz Linguaxe Musical Luns - 15:30 a 16:00 h.
Manuel Tizón Díaz Guitarra Venres - 15:30 a 16:30 h.
Marcos Galán Piñeiro Oboe Mércores - 20:00 a 20:30 h. / Xoves - 20:00 a 20:30 h.
María Jose Carralero Conde Arpa Venres - 15:00 a 16:00 h.
María José Pámpano López Violín Venres - 15:30 a 16:00 h.
Mariola Gil Lago Clarinete Martes - 15:30 a 16:00 h.
Miguel Sancho Sancho Piano Luns - 20:00 a 21:00 h.
Óscar López Leiras Percusión Xoves - 17:00 a 18:00 h.
Paloma Bello Garea Piano Xoves - 17:00 a 18:00 h.
Pedro Álvarez Fariñas  Gaita Galega Luns - 17:30 a 18:00 h. / Martes - 21:00 a 21:30 h.
Pilar Beiro Crespo Linguaxe Musical Venres - 15:00 a 15:30 h.
Raquel Paz Meana Piano Mércores - 15:30 a 16:00 h.
Roberto Fernández García Piano Xoves - 17:30 a 18:00 h.
Rubén Costa Paz Tuba Venres - 15:00 a 16:00 h.
Santiago Ocampo Pedrós Piano Mércores - 16:00 a 17:00 h.
Sergio Lorenzo Linguaxe Musical Mércores - 15:30 a 16:00 h.
Silvia Camino Saco Óboe Xoves - 15:00 a 16:00 h.
Sofía García Boente Clarinete Mércores - 15:30 a 16:00 h.
Sofía O. Infante Souto Fundamentos de Composición Xoves - 20:00 a 21:00 h.
Soraya García Riveiros Frauta Venres - 15:30 a 16:00 h.
Teresa Morales Diego Violoncello Mércores - 20:00 a 21:00 h.

 

 

 

 

Web compatible co navegador Mozilla Firefox