Skip to Content

Adscrición do Profesorado Curso 2020-2021

 

Adscrición do Profesorado 2020/21

 CURSO  NOME E APELIDOS CORREO ELECTRÓNICO

4º EI A

Paula Vázquez Salgado

paula.vazquez@pedrouzos.gal

4º EI B

Mª Carmen García Blanco

maricarmen.garcia@pedrouzos.gal

5º EI A

Eva Castro Díez

eva.castro@pedrouzos.gal

5º EI B

Verónica Varela Iglesias

vero.varela@pedrouzos.gal

6º EI A

Carlos Signiorini Míguez carlos.signiorini@pedrouzos.gal

6º EI B

Susana Penabad Ramos

susana.penabad@pedrouzos.gal

Apoio E.I.

Mónica Viqueira Antelo

monica.viqueira@pedrouzos.gal

Apoio E.I.

Sandra Mosquera Sixto

sandra.mosquera@pedrouzos.gal

1º A

Isabel Fernández González

isabel.fernandez@pedrouzos.gal

1º B

Mercedes Calvo Pallas

merce.calvo@pedrouzos.gal

1º C

Mª Helena Nieto Barreiro

helena.nieto@pedrouzos.gal

1º D

Mª José Pose Souto

mariajose.pose@pedrouzos.gal
2º A

Vanesa García Rouco

vanessa.garcia@pedrouzos.gal
2º B

Carolina Sequera Casanova

carolina.sequera@pedrouzos.gal
2º C Mª Esther López Martínez tete.lopez@pedrouzos.gal

3º A

Mª Pilar Vidal Puga

pili.vidal@pedrouzos.gal

3º B

L. Paz Vales Datorre paz.vales@pedrouzos.gal

3º C

Ariana Rodríguez Sánchez

ariana.rodriguez@pedrouzos.gal

3º D

Amara Blanco Fernández

amara.blanco@pedrouzos.gal

4º A

Mª José Gómez Pérez mariajose.gomez@pedrouzos.gal

4º B

Susana Sanz Muñoz susana.sanz@pedrouzos.gal

4ºC

María Montes Ortoño
maria.montes@pedrouzos.gal

4º D

Susana García Calaza
susana.garcia@pedrouzos.gal

5º A

Mª José Bello Carrera

mariajose.bello@pedrouzos.gal

5º B

J. Domingo Lado Formoso

mingos.lado@pedrouzos.gal

5º C

María García Lueiro

maria.lueiro@pedrouzos.gal

6º A

Antonio Romero Pérez

antonio.romero@pedrouzos.gal

6º B

Narciso Rodríguez García
nacho.rodriguez@pedrouzos.gal

6º C

Gabriel Mugico Sánchez gabriel.mugico@pedrouzos.gal

Lingua Inglesa

Amelia Martínez Rios

amelia.martinez@pedrouzos.gal

Lingua Inglesa

Mariela Leis Cambeiro 

mariela.leis@pedrouzos.gal

Lingua Inglesa

Mª José García Garrido

mariajose.garcia@pedrouzos.gal

Música 1

Rubén Diéguez Galego

ruben.dieguez@pedrouzos.gal

Educación Física

Ana Isabel García Cajuso

anabel.garcia@pedrouzos.gal

Educación Física

Xoán M. Cabo Pérez

xoan.cabo@pedrouzos.gal

Educación Física

Ana María Corujo Martínez

ana.corujo@pedrouzos.gal

A.L.

Nerea Prieto Criado

nerea.prieto@pedrouzos.gal

A.L.

Alba Ben Valle

alba.ben@pedrouzos.gal

A.L.

Iria Seijo Pérez

iria.seijo@pedrouzos.gal

P.T.

María Gómez Paz

maria.gomez@pedrouzos.gal

P.T.

Pilar García Codesido
pilar.garcia@pedrouzos.gal

Orientación

Lucía Gesto Parga lucia.gesto@pedrouzos.gal

Ed. Relixiosa

Manuela Insua Pérez  

manoly.insua@pedrouzos.gal

Ed. Relixiosa 2

Irma Fernández Vieites

irma.fernandez@pedrouzos.gal

Para ver os correos electrónicos do profesorado substituto acceda ao documento adxunto.

AdxuntoTamaño
Correos Electronicos Curso 2020 21.pdf66.03 KB


page | by Dr. Radut