Abalar

Reunión cos directores e directoras dos centros de Ourense e a súa zona de influencia seleccionados na primeira fase do Proxecto Abalar
Xov, 13/05/2010 - 22:55

O martes, 18 de maio, ás 11.00 h no salón de actos da Delegación Territorial da Xunta de Galicia en Ourense terá lugar unha reunión cos directores e directoras dos centros da Coruña e a súa zona de influencia seleccionados na primeira fase do Proxecto Abalar coa finalidade de analizar o desenvolvemento do devandito proxecto nestes centros.

     Día:    18.05.2010
     Hora
:  11.00 h
     Lugar
: Salón de actos
                 Delegación Territorial da Xunta de Galicia en Ourense
 
                 Edificios Administrativos
                 Avda. da Habana, 79, baixo
                 32004 Ourense

 

CODIGO NOME LOCALIDADE CONCELLO
32001610  
CPR Madre de Dios Sobrado Do Bispo (Santa María) Barbadás
32015116 CEIP Condesa de Fenosa O Barco (San Amaro) Barco de Valdeorras (O)
32001658 CEIP Julio Gurriarán Canalejas O Barco (San Amaro) Barco de Valdeorras (O)
32001671 CEIP Ramón Otero Pedrayo O Barco (San Amaro) Barco de Valdeorras (O)
32001661 CPR Divina Pastora O Barco (San Amaro) Barco de Valdeorras (O)
32001683 IES Martaguisela O Barco (San Amaro) Barco de Valdeorras (O)
32002781 CPI Tomás Terrón Mendaña Sobradelo (Santa María) Carballeda de Valdeorras
32002951 CEIP Calvo Sotelo O Carballiño (San Cibrao) Carballiño (O)
32015037 IES Manuel Chamoso Lamas O Carballiño (San Cibrao) Carballiño (O)
32003001 IES Nº 1 O Carballiño (San Cibrao) Carballiño (O)
32003643 CPI Virxe dos Remedios Castro Caldelas (San Sebastián) Castro Caldelas
32003771 CEIP Curros Enríquez Celanova (San Rosendo) Celanova
32003783 CPR Sagrado Corazón Celanova (San Rosendo) Celanova
32016625 IES de Celanova Celanova (San Rosendo) Celanova
32004118 CPI Antonio Faílde Cambeo (Santo Estevo) Coles
32009116 IES 12 de Outubro Ourense Ourense
32016327 CEIP A Ponte Ourense Ourense
32015190 CEIP Albino Núñez Ourense Ourense
32008835 CEIP Curros Enríquez Ourense Ourense
32008771 CEIP de Práct. da E.U. Form. Profes. EXB       
Ourense Ourense
32008550 CPR San José Ourense Ourense
32008604 CPR Santa Maria Ourense Ourense
32008513 CPR Santa Teresa de Jesús Ourense Ourense
32008410 CPR Santo Ángel Ourense Ourense
32009190 IES As Lagoas Ourense Ourense
32008941 IES Eduardo Blanco Amor Ourense Ourense
32016455 IES Julio Prieto Nespereira Ourense Ourense
32015207 IES O Couto Ourense Ourense
32016765 IES Portovello Ourense Ourense
32008951 IES Ramón Otero Pedrayo Ourense Ourense
32016273 IES Xesús Ferro Couselo Ourense Ourense
32010601 CEIP Manuel Bermúdez Couso A Pobra de Trives  (Santo Cristo da
Misericordia)
Pobra de Trives (A)
32015876 IES Xermán Ancochea Quevedo A Pobra de Trives  (Santo Cristo da
Misericordia)
Pobra de Trives (A)
32011305 CPI Tomás de Lemos Ribadavia (San Domingos De Fóra) Ribadavia
32020631 CPR Pablo VI Fátima A Rúa De Valdeorras (Santo Estevo) Rúa (A)
32015797 CEIP Amaro Refojo Verín (Santa María A Maior) Verín
32013557 CPR María Inmaculada Verín (Santa María A Maior) Verín
32016790 IES Castro de Baronceli           Verín (Santa María A Maior) Verín
32013612 IES Xesús Taboada Chivite Verín (Santa María A Maior) Verín
32013661 CEIP Bibei Viana Do Bolo (Santa María) Viana do Bolo
32016777 IES Carlos Casares Viana Do Bolo (Santa María) Viana do Bolo