Skip to Content

Titores

Titores curso 2017-2018

Relación de titores por nivel e grupo, para o curso 2017-2018.

Curso

Titores

1ESO A

Luis Pablo Navaza Dafonte

1ESO B

Anxo Tabernero Dobaño

1ESO C

Mª de los Angeles López del Oso

1ESO D

Enrique José Bermúdez Ponte

 

 

2ESO A

Juan Carlos Mourelos Regueiro

2ESO B

María Sofía Salgado Díaz

2ESO C

María Aurelia Vázquez Vázquez

2ESO D

Miguel Angel Barreiro Díaz

 

 

3ESO A

Teresa Revilla López

3ESO B

Nazaret  Ascariz Ferreira

3ESO C

Lidia Fernández Rodríguez

3ESO D

Cristina Gómez Rodríguez

3ESO PEMAR

Esther Rodríguez  García

 

 

4ESO A

María José Fernández Senande

4ESO B

Ana Osorio Álvarez

4ESO C

Oscar Manuel Arias Arias

4ESO D

Cristina Soto Sánchez-Guisande

 

 

 

 

1Bac A

Yolanda Espiñeira Martínez

1Bac B

Margarita Rodríguez López

1Bac C

Hortensia Lence Cortiñas

1Bac D

Covadonga Yugueros Valbuena

1Bac E

Teresa Santín Sánchez

1Bac F

José Antonio García Martínez

 

 

2Bac A

Salvador Anaya González

2Bac B

Pilar Fernández Illán

2Bac C

Carmen González Abuide

2Bac D

Xosé Ramón Cando Vázquez

2Bac E

María Beiro Oreiro

2Bac F

Jesús  Ramón Copa Novo

 

 

Ciclo Anim. 1º

José Antonio Gayoso Mosteiriz

Ciclo Anim. 2º

Carmela Mendo Rivero

Ciclo Atlet.

Roberto Marcos Ferreiro

Relación de titores Curso 2016-2017

Relación de titores por grupos para o curso 2016-2017.

Curso

Titores

1ESO A

Alejandra López Coca

1ESO B

Javier Gómez Vila

1ESO C

María Ana Vázquez López

1ESO D

Lidia Fernández Rodríguez

 

 

2ESO A

María Aurelia Vázquez Vázquez

2ESO B

Ana María Arias González

2ESO C

Miguel Angel Barreiro Díaz

2ESO D

Fátima Pérez Calderón

 

 

3ESO A

Ana María Rodríguez López

3ESO B

Ana María Linares Fernández

3ESO C

Noelia Ramos Marful

3ESO D

Guillermo Rasilla Vázquez

3ESO PEMAR

Leonor Vidal Varela

 

 

4ESO A

Lorena Barrera Fernández

4ESO B

Enrique Bermúdez Ponte

4ESO C

Nazaret  Ascariz Ferreira

4ESO D

Sabela López Vázquez

 

 

1Bac A

Covadonga Yugueros Valbuena

1Bac B

Margarita Rodríguez López

1Bac C

Xosé Ramón Cando Vázquez

1Bac D

Aurea Penas Rubiás

1Bac E

Jesús Ramón Copa Novo

1Bac F

Esther Rodríguez García

 

 

2Bac A

Salvador Juan Anaya González

2Bac B

Pilar Fernández Illán

2Bac C

Ana María López Piñeiro

2Bac D

José Antonio García Martínez

2Bac E

María José Díaz Piñeiro

2Bac F

Mar Neira González

 

 

Ciclo Anim. 1º

José Antonio Gayoso Mosteiriz

Ciclo Anim. 2º

Carmela Mendo Rivero

Ciclo Atlet.

Roberto Marcos Ferreiro

Distribuir contido


by Dr. Radut