Skip to Content

Horas Atención Pais/Nais

Horas de atención a nais e pais curso 2017-2018

Relación alfabética dos membros do Claustro do IES Nosa Señora dos Ollos Grandes para o curso 2017/2018, indicando hora de atención a nais/pais e alumnos. 

Apelidos e nome Día / hora titoría
Anaya González, Salvador Juan Luns 12:35-13:25
Arias Arias, Óscar Martes 10:25-11:15
Ascariz Ferreira, María Nazareth Mércores 9:35-10:25
Barreiro Díaz, Miguel Ángel Venres 11:45-12:35
Barrera Fernández, Lorena Venres 12:35-13:25
Beiro Oreiro, María Luz Xoves 10:25-11:15
Bermúdez Ponte, Enrique José Venres 08:45-09:35
Boyero Iglesias, José Venres 11:45-12:35
Cabado Estraviz, Santiago Luns 10:25-11:15
Cando Vázquez, Xosé Ramón Xoves 10:25-11:15
Clemente Villoldo, Juan Carlos Luns 12:35-13:25
Cobas Ferreiro, Xosé Manuel Venres 12:35-13:25
Copa Novo, Jesús Ramón Martes 11:45-12:35
Díaz Piñeiro, María José Luns 12:35-13:25
Díaz Valdés, Miguel Xoves 11:45-12:35
Espiñeira Martínez, Mª Yolanda Xoves 11:45-12:35
Fernández Bande, Mª Carmen Mércores 09:35-10:25
Fernández Carreira, Susana Venres 12:35-13:25
Fernández Díaz, Vanesa Mércores 11:45-12:35
Fernández Illán, María Del Pilar Mércores 12:35-13:25
Fernández Rodríguez, Lidia Luns 10:25-11:15
Fernández Senande, María José Xoves 12:35-13:25
García Lorenzo, Juan Carlos Venres 09:35-10:25
García Martínez, José Antonio Xoves 10:25-11:15
Gato Gómez, Belén Luns 13:25-14:15
Gayoso Mosteiriz, José Antonio Luns 16:10-17:00
Gayoso Neira, José Ramiro Venres 11:45-12:35
Gómez Rodríguez, Cristina Mércores 10:25-11:15
Gómez Vila, Javier Venres 11:45-12:35
González Abuide, María Carmen Xoves 11:45-12:35
Lence Cortiñas, María Hortensia Martes 11:45-12:35
Liz Rodríguez, Montserrat Mércores 11:45-12:35
López Cela, Ana María Martes 10:25-11:15
López del Oso, Maria Ángeles Mércores 12:35-13:25
Lopez Piñeiro, Ana Martes 09:35-10:25
Losada Besteiro, Silvia Venres 09:35-10:25
Marcos Ferreiro, Roberto Martes 08:45-09:35
Maseda Paz, Efigenia Mércores 10:25-11:15
Mendo Rivero, Carmen Xoves 11:45-12:35
Mourelos Regueiro, Juan Carlos Luns 17:50-18:40
Navaza Dafonte, Luis Pablo Xoves 12:35-13:25
Neira González, María Del Mar Martes 10:25-11:15
Núñez Aguado, Francisco Javier Martes 12:35-13:25
Núñez Paños, Carmen Mércores 10:25-11:15
Núñez Rodríguez, Juan M. Luns 11:45-12:35
Ortiz De Galisteo Pérez, José Manuel Martes 11:45-12:35
Osorio Álvarez, Ana Xoves 10:25-11:15
Penas Roibás, Aurea Luns 09:35-10:25
Pérez Castiñeira, Montserrat Mércores 11:45-12:35
Pérez Herraiz, Paloma María Xoves 09:35-10:25
Pérez Parapar, Rosa I. Luns 08:45-09:35
Pérez Romero, Eduardo Venres 11:45-12:35
Ramos Marful, María Noelia Martes 10:25-11:15
Real Veiga, Bruno Xoves 09:35-10:25
Revilla López, María Teresa Venres 08:45-09:35
Rey Rodríguez, María Martes 10:25-11:15
Rodríguez Aira, José Manuel Mércores 11:45-12:35
Rodríguez García, Esther Martes 11:45-12:35
Rodríguez López, Ana María Martes 11:45-12:35
Rodríguez López, Margarita Venres 10:25-11:15
Rodríguez Martínez, José Luns 17:00-17:50
Rosado Saavedra, Ricardo José Venres 12:35-13:25
Salgado Díaz, Sofía Venres 09:35-10:25
Sánchez Fernández, María Florinda Xoves 12:35-13:25
Sánchez Piñeiro, Sara Martes 09:35-10:25
Sánchez Rodríguez, María Dosinda Mércores 10:25-11:15
Santana Penín, Cristina Xoves 10:25-11:15
Santín Sánchez, Teresa María Martes 11:45-12:35
Soba Tomás, Yolanda Xoves 11:45-12:35
Soto Sánchez-Guisande, Cristina Mércores 09:35-10:25
Tabernero Dobaño, Angel Mércores 12:35-13:25
Ulloa González, María Teresa Mércores 11:45-12:35
Varela Vázquez, Mª Rocío Luns 10:25-11:15
Vázquez Vázquez, María Aurelia Xoves 12:35-13:25
Vidal Varela, Leonor Xoves 11:45-12:35
Yugueros Valbuena, María Covadonga Mércores 10:25-11:15
Zas Vieira, María Josefa Venres 11:45-12:35

Horas de Atención a Pais / Nais curso 2016-2017

Relación alfabética dos membros do Claustro do IES Nosa Señora dos Ollos Grandes para o curso 2016/2017, indicando hora de atención a nais/pais e alumnos.

Apelidos e nome Día / hora titoría
Adrio Díaz, María Isabel Luns 10:25-11:15
Amado Teijeiro, Ana Belén Xoves 10:25-11:15
Anaya González, Salvador Juan Luns 17:50-18:40
Arias González, Ana María Luns 11:45-12:35
Ascariz Ferreira, María Nazareth Venres 12:35.13:25
Barreiro Díaz, Miguel Ángel Luns 9:35-10:25
Barrera Fernández, Lorena Merc.10:25-11:15
Beiro Oreiro, María Luz Venres 11:45-12:35
Bermúdez Ponte, Enrique José Luns 12:35-13:25
Boyero Iglesias, José Merc. 9:35-10:25
Cabado Estraviz, Santiago Martes 13:25-14:15
Cando Vázquez, Xosé Ramón Martes 13:25-14:15
Castro Gerpe, Blanca Merc. 11:45-12:35
Clemente Villoldo, Juan Carlos Luns 12:35-13:25
Cobas Ferreiro, Xosé Manuel Martes 11:45-12:35
Copa Novo, Jesús Ramón Luns 10:25-11:15
Díaz Piñeiro, María José Merc. 11:45-12:35
Díaz Valdés, Miguel Luns 10:25-11:15
Espiñeira Martínez, María Yolanda Venres 08:45-09:35
Fernández Carreira, Susana Xoves 08:45-09:35
Fernández Gutiérrez, María Victoria Luns 10:25-11:15
Fernández Illán, María Del Pilar Martes 12:35-13:25
Fernández Rodríguez, Lidia Luns 9:35-10:25
Fernández Senande, María José Martes 11:45-12:35
Ferradás Gallego, Beatriz Luns 12:35-13:25
García Lorenzo, Juan Carlos Venres 9:35-10:25
García Martínez, José Antonio Xoves 12:35-13:25
Gato Gómez, Belén Luns 12:35-13:25
Gayoso Mosteiriz, José Antonio Luns 11:45-12:35
Gayoso Neira, José Ramiro Merc. 11:45-12:35
Gómez Vila, Javier Xoves 12:35-13:25
González Abuide, María Carmen Merc. 9:35-10:25
Lence Cortiñas, María Hortensia Martes 10:25-11:15
Linares Fernández, Ana María Xoves 10:25-11:15
López Cela, Ana María Venres 12:35.13:25
López Coca, Alejandra Luns 11:45-12:35
Lopez Piñeiro, Ana Martes 12:35-13:25
López Vázquez, María Sabela Luns 9:35-10:25
Marcos Ferreiro, Roberto Venres 9:35-10:25
Mendaña Pardo, Carlos Martes 9:35-10:25
Mendo Rivero, Carmen Merc. 11:45-12:35
Mourelos Regueiro, Juan Carlos Luns 12:35-13:25
Neira González, María Del Mar Luns 12:35-13:25
Núñez Aguado, Francisco Javier Martes 8:45-9:35
Núñez Paños, Carmen Luns 12:35-13:25
Núñez Rodríguez, Juan M. Xoves, 10:25-11:15
Ortiz De Galisteo Pérez, José Manuel Merc. 12:35-13:25
Penas Roibás, Aurea Merc. 12:35-13:25
Pérez Herraiz, Paloma María Merc. 9:35-10:25
Pérez Parapar, Rosa I. Xoves 9:35-10:25
Pérez Romero, Eduardo Merc. 17-17:50
Ramos Marful, María Noelia Venres 11:45-12:35
Rasilla Vázquez, Guillermo José Luns 12:35-13:25
Revilla López, María Teresa Xoves 12:35-13:25
Rey Rodríguez, María Xoves 13:25-14:15
Rodríguez Aira, José Manuel Martes 11:45-12:35
Rodríguez Costas, Mónica Martes 9:35-10:25
Rodríguez García, Esther Martes 10:25-11:15
Rodríguez López, Ana María Venres 11:45-12:35
Rodríguez López, Margarita Luns 11:45-12:35
Rodríguez Martínez, José Luns 17:00-17:50
Rosado Saavedra, Ricardo José Venres 11:45-12:35
Sánchez Fernández, María Florinda Luns 12:35-13:25
Sánchez Piñeiro, Sara Merc. 9:35-10:25
Sánchez Rodríguez, María Dosinda Merc. 9:35-10:25
Santín Sánchez, Teresa María Xoves 9:35-10:25
Santos Blanco, Alberto Merc. 9:35-10:25
Tabernero Dobaño, Angel Luns 10:25-11:15
Ulloa González, María Teresa Xoves 10:25-11:15
Valcarcel Álvarez, Javier Luns 9:35-10:25
Vázquez López, María Ana Venres 12:35-13:25
Vázquez Vázquez, María Aurelia Luns 11:45-12:35
Vidal Varela, Leonor Luns 10:25-11:15
Yugueros Valbuena, María Covadonga Merc. 10:25.11:15
Zas Vieira, María Josefa Xoves 11:45-12:35
Distribuir contido


by Dr. Radut