Skip to Content

Atención a pais e nais

Horas de atención a pais e nais. Curso 2020-2021

Relación de días e horas de atención a pais e nais e alumnado do profesorado do centro:
(Documento pendente de completar que pode sufrir modificacións).

O contacto efectuarse a través do teléfono do centro (982 870003) ou mediante a aplicación Abalar (Espazo Abalar ou Abalar Móbil).

Profesorado Día Hora
Abarca Rodríguez, Mª del Mar
(González Carbón, Sara)
Mércores 12:05 - 13:25
Abuín Mallo, Álvaro Luns 10:25 - 11:15
Álvarez Arias, Jesús Venres 11:15 - 12:05
Álvarez Portela, María Rita Mércores 12:35 - 13:25
Arias Rodríguez, Xosé Antonio Venres 15:50 - 16:40
Ascariz Ferreiro, María Nazareth Martes 15:50 - 16:40
Barrera Fernández, Lorena Martes 15:00 - 15:55
Beiro Oreiro, María Venres 16:40 - 17:30
Boedo Agraso, Ana Mª Luns 17:00 - 17:50
Cabado Estraviz, Santiago Venres 18:50 - 19:40
Campo Resco, Lara Mª Martes 09:35 - 10:25
Carballás Pérez, Ana Isabel Luns 11:15 - 12:05
Cela Parada, Verónica Martes 11:15 - 12:05
Chousa Méndez, Alejandro Venres 15:50 - 16:40
Copa Novo, Jesús Ramón Martes 15:50 - 16:40
Delgado Gamiz, Rebeca Xoves 16:40 - 17:30
Díaz Martínez, David Luns 10:25 - 11:15
Díaz Paz, Mª Regina Luns 11:15 -12:05
Díaz Trigo, Daniel Mércores 12:35 - 13:25
Díaz Valdés, Miguel Ángel Mércores 10:25 - 11:15
Espiñeira Martínez, Yolanda Martes 17:30 - 18:20
Fernández Fdez, Mª Inmaculada Luns 19:05 - 19:55
Fernández Illán, María Pilar Martes 18:50 - 19:40
Fernández Rodríguez, Lidia Martes 10:25 - 11:15
Fernández Senande, María José Martes 12:35 - 13:25
Fraiz Gómez, María Aida Martes 16:40 - 17:30
Freije Graña, Inés                                      (González Ferro, Virginia) Luns 09:35 - 10:25
García Guerra, Marta Luns 17:50 - 16:40
García Lorenzo, Juan Carlos Miércoles 19:40 - 20:30
García Martínez, José Antonio Xoves 09:35 - 10:25
Gato Gómez, Belén Miércoles 09:35 - 10:25
Gayoso Mosteiriz, José Antonio Miércoles 11:15 - 12:05
Gil Zas, Eva María Luns 18:15 - 19:05
Gómez Trashorras, Antía Mércores 15:50 - 16:40
Gómez Vila, Javier Martes 15:50 - 16:40
Guerreiro Muñoz, Maria                                 (Xoán Trigo González) Xoves 16:40 - 17:30
Iglesia Muinelo, Pilar Mércores 15:50 - 16:40
Lence Cortiñas, Hortensia Xoves 10:25 - 11:15
Liz Rodríguez, María Monserrat Xoves 10:25 - 11:15
López Cela, Ana María Martes 19:40 - 20:30
López Piñeiro, Ana María Martes 17:30 - 18:20
López Rodríguez Mª Begoña Venres 16:40 - 17:30
López Valcarcel, Rocio Venres 10:25 - 11:15
Marcos Ferreiro, Roberto Luns 10:25 - 11:15
Mazaira Nieto, Vanesa María Mércores 16:40 - 17:30
Méndez Cachafeiro, María Elvira Mércores 19:40 - 20:30
Mourelos Regueiro, Juan Carlos Xoves 09:35 - 10:25
Mourín González, Mª Jesús Martes 12:35 - 13:25
Muñoz Ayala Sánchez, Alejandro Xoves 15:50 - 16:40
Muñoz Ayala Sánchez, Patricia Xoves 10:25 - 11:15
Navaza Dafonte, Luis Pablo Martes 10:25 - 11:15
Neira González, María del Mar Xoves 11:15 - 12:05
Núñez Aguado, Francisco Javier Luns 09:35 - 10:25
Núñez Paños, Carmen Xoves 17:30 - 18:20
Ocampo Prado, Noelia Venres 09:35 - 10:25
Osorio Álvarez, Ana Mércores 12:35 - 13:25
Penas Roibás, Áurea María Mércores 11:15 - 12:05
Pérez Castiñeira, Montserrat Luns 10:25 - 11:15
Pérez Herraiz, Paloma María Mércores 19:40 - 20:30
Pérez Romero, Eduardo Xoves 09:35 - 10:25
Pérez Teijeiro, Manuel Martes 12:35 - 13:25
Piñeiro Arias, Rosa Ana Venres 19:40 - 20:30
Pita Campos, Laura Isabel Martes 12:35 - 13:25
Prado González, Begoña Venres 16:40 - 17:30
Ramos Marful, Noelia Mª Mércores 09:35 - 10:25
Rasilla Vázquez, Guillermo José Martes 10:25 - 11:15
Real Veiga, Bruno Venres 12:35 - 13:25
Rey Rodríguez, Cristina Xoves 12:35 - 13:25
Rey Rodríguez, María Xoves 11:15 - 12:05
Rodríguez Aira, José Manuel Venres 15:50 - 16:40
Rodríguez de Arriba, Purificación Luns 10:25 - 11:15
Rodríguez García, Esther
(Fernández Palomanes, Lucía)
Luns 11:15 - 12:05
Rodríguez López, Ana M.ª
(Blanco López, Estefanía)
Mércores 12:35 - 13:25
Rodríguez López, Margarita Martes 12:35 - 13:25
Rodríguez Rouco, Ana María Mércores 12:35 - 13:25
Rodríguez Souto, Montserrat Xoves 10:25 - 11:15
Rodríguez Yáñez, Margarita Xoves 16:40 - 17:30
Rosado Saavedra, Ricardo Martes 10:25 - 11:15
Saco Rodríguez, María José Xoves 12:35 - 13:25
Sánchez Fernández, María Florinda Luns 19:05 - 19:55
Sánchez Rodríguez, María Dosinda Martes 15:50 - 16:40
Santín Sánchez, Teresa María Xoves 10:25 - 11:15
Santos Herández, Beatriz Mércores 15:50 - 16:40
Soto Sánchez-Guisande, Cristina Mércores 16:40 - 17:30
Taboada Canda, Begoña Luns 10:25 - 11:15
Ulloa González, María Teresa Xoves 16:40 - 17:30
Varela Fernández, Iria Luns 17:50 - 19:05
Varela Mendoza, Sandra Mércores 16:40 - 17:30
Varela Rodríguez, Tamara Martes 16:40 - 17:30
Varela Vázquez, María Rocío Luns 08:45 - 09:35
Vázquez González, Susana María Luns 19:55 - 20:45
Vázquez Vázquez, María Aurelia Venres 12:35 - 13:25
Veiga Rodríguez, Beatriz Mércores 12:35 - 13:25
Vidal Varela, Leonor Martes 10:25 - 11:15
Villamor Castiñeira, Carlos Mércores 10:25 - 11:15
Villar Rodil Mª del Mar Luns 19:05 - 19:55
Yugueros Valbuena, Covadonga Mércores 10:25 - 11:15
Distribuir contido


by Dr. Radut