Profesorado

Profesorado

Curso 2018/19

BIOLOXÍA-XEOLOXÍA LINGUA E L. CASTELÁ

Suárez Boquete, Esther

Fernández Fernández, Jesús

 García Gallego, Manuel Angel

       

Alonso Pica, Rafael

Lloréns Inglés, Gonzalo

Mateo Rodríguez, José Eugenio

Rúa Peón,  Juan Carlos

 

DEBUXO LINGUA  E  L.  GALEGA

Estévez Barcala, Haydée

Collazo Trigo, Santiago

Manso  Seijas, Carme 

Villamil Míguez, Manuela

FerreiroGarcía, Rosalía

Precedo Estraviz, Patricia

Zapico Barbeito, Pilar

ECONOMÍA MATEMÁTICAS

Yáñez Izquierdo, Fermina

González Fernández, Eva

 

Veiga Freire,  Mª Jesús

Bartolomé Fuentes, Alfonso     

Pérez González, Mercedes

Rodríguez Cabana, Manuel

Arcos Martínez, Mª Vega

Muñoz Pérez, Patricia

EDUCACIÓN FÍSICA MÚSICA
 Bellón Santiago , Marta    

  Martínez Lago, Luis  

Baliñas Pérez, Mª do Carme

Dios Cañada, Juan 

FILOSOFÍA ORIENTACIÓN

    Rodríguez Alcalá,  José Luís 

  Fernández Torres, Juan Manuel

Martínez Vázquez, Remedios

Hermida Sánchez, Beatriz

Valeiro, Carolina

FÍSICA E QUÍMICA

RELIXIÓN

    Seco Lago, Hervilia

Fandiño Souto, Begoña

Fernández Quintáns, Eva 

Chazo Otero, Gonzalo

FRANCÉS

TECNOLOXÍA

Núñez Centeno, Mercedes 

Pérez Iglesias, Eulalia     

 

Gestoso Gandoy, José Antonio 

Fernández Munín, Concepción 

  

   INGLÉS   

XEOGRAFÍA E HISTORIA

Puga Vidal, Noemí

Mosquera Quevedo, Dolores

Rodríguez Pardo, Lourdes

Paíno Rodríguez, Purificación

García Otero, Tania

 

 

 Fachado Estévez, Alberto

Calzada Paz, Leticia

Rodríguez Berja, Mariano

Romero Masiá, Ana

             

LATÍN-GREGO

 

Rodríguez Rodríguez, Enrique

 

 

XEFES DE DEPARTAMENTO

Ciencias Naturais: D. Manuel García Gallego

CC. SS. Xeografía e Historia: D. Alberto Fachado Estévez

Economía: Dna. Fermina Yañez Izquierdo

Educación Física: Dna. Marta Bellón Santiago

Educación Plástica e Visual: Dna. Haydée Estévez Barcala

Filosofía: D. José Luis Rodríguez Alcalá

Física e Química: Dna. Hervilia Seco Lago

Francés: Dna. Mercedes Núñez Centeno

Inglés: Dna. Noemí Puga Vidal

Latín: D. Enrique Rodríguez Rodríguez

Lingua Castelá e Literatura: D. Eugenio Mateo Rodríguez

Lingua Galega e Literatura: Dna. Carme Manso Seijas

Matemáticas: Dna. Mª. Jesús Veiga Freire

Música: D. Juan Dios Cañada

Relixión: D. Gonzalo Chazo Otero

Tecnoloxía: D. José Antonio Gestoso Gandoy

Orientación: Dna Beatriz Hermida Sánchez

              Normalización lingüística:  Dna. Patricia Precedo Estraviz 

 

 

  

Powered by Drupal - Design by artinet