Organigrama

ORGANIGRAMA

 

  

EQUIPO DIRECTIVO

   DIRECTOR

CARLOS GARCÍA FERNÁNDEZ

VICEDIRECTOR

MARÍA XOSÉ DOURADO CAMPOS

SECRETARIA

HENAR RODRÍGUEZ SEIJAS

XEFA DE ESTUDOS   

M. ROSALÍA GAGO FLORENTI

XEFE DE ESTUDOS DE ADULTOS

JOAQUÍN PECE MONTENEGRO

 

 CONSELLO ESCOLAR

 REPRESENTANTES EQUIPO DIRECTIVO

CARLOS GARCÍA FERNÁNDEZ

ROSALÍA GAGO FLORENTI

JOAQUÍN PECE MONTENEGRO

REPRESENTANTES PROFESORADO

PILAR CRESPO BOULLOSA

MERCEDES PINTOS ESTÉVEZ

SILVIA MOSQUERA FRAGA

HENAR DÍAZ REY

 SILVIA ABOY GONZÁLEZ

FERNANDO MALVAR CORTIZO

JORGE GOLDAR DIEGUEZ

REPRESENTANTES NAIS-PAIS

Mª JESÚS ACEBEDO DURÁN

DIANA DOPAZO AÑÓN

  REPRESENTANTES  DO ALUMNADO

MARIO GONZÁLEZ DOVAL

AIDA MARTÍNEZ SARTIER

SABELA QUINTANA DOPAZO

ISMAEL MARTÍNEZ SARTIER

  REPRESENTANTE PERSOAL NON DOCENTE

FRANCISCO JAVIER SERRANO FERNÁNDEZ

REPRESENTANTE DO CONCELLO

Mª DO CARME FOUCES DÍAZ

SECRETARIA

HENAR RODRÍGUEZ SEIJAS

 

CLAUSTRO DE PROFESORES

 

 

ABOY GONZÁLEZ, SILVIA HERMIDA CASTRO, LOURENZO
ALONSO OZORES, CARLA HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ, BEGOÑA
ALVAREZ CARRIL, MARTA IGLESIAS MOUGÁN, CRISTINA
ALVARIÑO MÉNDEZ, Mª VANESSA IGLESIAS SOBRAL, DAMIÁN ANTONIO
ARCA OLIVEIRA, MARÍA IRAVEDRA DÍAZ, ELENA MARÍA
ARJONES PEREZ, OSCAR LAGOA RODRÍGUEZ, ANA MARÍA
BESADA PORTO, SARA LAMAS CASTRO, ELVIRA MARÍA
BREA BERMEJO, PILAR LIMERES ARIAS, ANA MARÍA
BUGALLO SARMIENTO, CARLOS ALBERTO LÓPEZ LAGO, PILAR
CAAMAÑO PARIS, MANUEL MALVAR CORTIZO, ANTONIO FERNANDO
 CASTIÑEIRA PORTELA, LAURA MORGADE VALCÁRCEL, IRIA
COLLAZO LÓPEZ, MIGUEL MOSQUERA FRAGA, SILVIA
CONDE LORENZO, ALEXANDRA MARÍA OTERO FRAGUEIRO, MARÍA RAQUEL
CONDE PARADA, MARÍA ROSARIO OTERO MOREIRA, RODRIGO
CORDEIRO BUDIÑO, PABLO OTERO PORTELA, MARGARITA
COSTAS GARCÍA, VANESA PANADERO FONTÁN, MARÍA ISABEL
CRESPO BOULLOSA, MARÍA DEL PILAR PAZOS GARRIDO, MARÍA LUCÍA
CUBA LÓPEZ, SOLEDAD PECE MONTENEGRO, PABLO JOAQUÍN
DAPENA REBOREDA, CLARA PEDREGOSA GARCÍA, ANTONIO
DÍAZ REY, MARÍA HENAR PINTOS ESTÉVEZ, MARÍA DE LAS MERCEDES
DOURADO CAMPOS, MARÍA XOSÉ PIÑEIRO VARELA, MARÍA TERESA
DURÁN HERRERA, INMACULADA RAMOS DEVESA, EMMA
EBRA DACAL, Mª SOL REY NOYA, LORENA
ESCARIZ QUINTÁS, Mª JESÚS RODRÍGUEZ FERNÁNDEZ, Mª JOSEFA
FERNÁNDEZ BARREIRO, OLGA RODRÍGUEZ MAYÁN, Mª DEL CARMEN
FERNÁNDEZ CURRÁS, STELLA RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ, DESIRÉ 
FERNÁNDEZ GONZALEZ, EMMA RODRÍGUEZ SEIJAS, HENAR
FERNÁNDEZ RAMOS, ANA ROSALES RAMALLO, Mª PILAR
FOLGUEIRA ARIAS, SERGIO ROZAS LOZANO, MODESTO
FREIRE BARCALA, OLGA SAA HERMIDA, BEATRIZ
GAGO FLORENTI, MARÍA ROSALÍA SAMPAYO GUZMÁN, JUAN SEBASTIÁN
GAGO SANJURJO, MARÍA MERCEDES SEOANE ARES, LUIS ANTONIO
GAMALLO OTERO, ALBERTO SIEIRO BUGALLO, MANUEL
GARCÍA FERNÁNDEZ, CARLOS SOBRAL CASALDERREY, JORGE
GARCÍA OLIVEIRA, MARÍA CARMEN SÚAREZ BALTASAR, Mª DOLORES
GAREA IGLESIAS, NURIA TOBIO OTERO, CRISTINA
GOLDAR DIEGUEZ, JORGE TOUZA BELOSO, ROCÍO MARÍA
GÓMEZ PAZ, MARÍA VÁZQUEZ ÁLVAREZ, MARÍA BELÉN
GONZÁLEZ AREA, LUISA AGUSTINA VÁZQUEZ PEREIRO, MERCEDES
GONZÁLEZ FERNÁNDEZ, DAVID VÁZQUEZ SOUTO, MARÍA CARMEN
GONZÁLEZ MARTÍNEZ, MARÍA RITA VIÉITEZ TOURIÑO, LUCÍA
GONZÁLEZ MIRANDA, MARTA VIESCA FERNÁNDEZ, Mª COVADONGA

 

 

 

 

 

 

Distribuir contido