Skip to Content

Admisión Provisional - Curso 2018/2019

Pode consultar a listaxe provisional de admitid@s na táboa.

Contra esta adxudicación poderase presentar reclamación ante o consello escolar no prazo de 5 días hábiles contados a partir do seguinte ao da súa publicación.

Normativa: ORDE do 12 de marzo de 2013 pola que se desenvolve o procedemento para a admisión do alumnado en centros docentes sustentados con fondos públicos que impartan ensinanzas de 2º ciclo de educación infantil, de educación primaria, de educación secundaria obrigatoria e de bacharelato reguladas na Lei orgánica 2/2006, do 3 de maio, de educación.

 

O alumnado que se relaciona a continuación teñen asignada praza para o vindeiro curso escolar

Curso que solicita Alumno/a
1º ESO Ageitos Lijó, Óscar
1º ESO Barredo Balén, Alexandra
1º ESO Barreiro Besada, Paula
1º ESO Bazarra Pérez, Antía
1º ESO BOO CRUJEIRAS, MARÍA
1º ESO Bouza Suárez, Camila
1º ESO Cadaval Pérez, Laura
1º ESO Campaña López, Abel
1º ESO Cardozo Vela, Uxía
1º ESO Castro González, Pablo
1º ESO Cisse , Fatou
1º ESO Costa Duarte, Ainoha
1º ESO Crugeiras Sampedro, Ana
1º ESO Cruz Obregón, Farit Abel
1º ESO Ferrás Torres, Ángela
1º ESO García Figueiras, Iria
1º ESO García Pérez, Ricardo
1º ESO González Sampedro, Francisco
1º ESO IBÁÑEZ JIMENO, ANDREA
1º ESO Lages Brión, Lúa
1º ESO Mariño González, Lucía
1º ESO MARTÍNEZ BRETAL, XAVIER
1º ESO Martínez Dorca, Sergio
1º ESO Martínez Pinaza, Andrea
1º ESO Miranda Queiruga, Dennis
1º ESO Mouriño López, Jessica
1º ESO Noya Torréns, Alejandro
1º ESO Pena Blanco, Alexandra
1º ESO Pena Romay, Eloy
1º ESO Pérez González, Marta
1º ESO Petrovich Tizón, Patricia
1º ESO Placer Frey, Samuel Daniel
1º ESO Rami , Otmane
1º ESO Rial Cadabal, Jesús
1º ESO Rivas San José, Xulia
1º ESO Rodríguez González, Tania
1º ESO Rodríguez López, Icía
1º ESO Rodríguez Pérez, José Manuel
1º ESO Rodríguez Sampedro, Lúa
1º ESO Sampedro Martínez, Diego
1º ESO Sampedro Sobrido, Rubén
1º ESO Santamaría Cabezas, Yeray
1º ESO Santos Romay, Yaiza
1º ESO Sieira Bello, Pedro
1º ESO Souto Vila, Miguel
1º ESO Suárez Moledo, Nerea
1º ESO Suárez Núñez, Iván
1º ESO Suárez Núñez, Lidia
1º ESO Vidal Amezqueta, Enara
1º ESO Vidal Queiruga, Carla
2º ESO Ageitos Hinostroza, Ángel
2º ESO Ageitos Lijó, Marcos
2º ESO Andrade Pérez, Álvaro
2º ESO Arestín Oujo, Mateo
2º ESO Argibay Acebedo, Romeo
2º ESO Blanco Pérez, Celia
2º ESO Blanco Sampedro, Manuel
2º ESO Boo Dios, Marco
2º ESO Borja Carracedo, Samuel
2º ESO Botana Fungueiriño, Jennifer
2º ESO Botana García, Flora
2º ESO Caouti Bougrine, Aicha
2º ESO Casais Bargiela, David
2º ESO Casais Lampón, Iria
2º ESO Chahir , Majda
2º ESO Chahir , Manal
2º ESO Cisse , Mame Coumba
2º ESO Costa Duarte, Braian
2º ESO Costa Duarte, Kevin
2º ESO Diaz Costa, Iván
2º ESO Enríquez Lens, Breixo
2º ESO Estéfano Costa, Ester
2º ESO Estéfano Rivas, Yomara
2º ESO Estévez Oujo, Antonio Manuel
2º ESO Folgar Saiñas, Alejandra
2º ESO Fresco Cerrato, Rodrigo
2º ESO Gago Álvarez, Elena
2º ESO García González, Natalia
2º ESO García Güimil, Ulises
2º ESO García Moure, Laura
2º ESO Gómez Costa, Edimar
2º ESO González Ageitos, Diego
2º ESO González Beade, Juan Manuel
2º ESO González Vázquez, Laura
2º ESO Gutiérrez Talledo, Ricardo Enrique
2º ESO Hombre Moraña, Samai
2º ESO Houdda , Abdelmouneim
2º ESO Jiménez Cortiñas, José Elías
2º ESO Lafuente Zuleta, María José
2º ESO Lijó Argibay, Javier
2º ESO Lijó Fernández, Paula
2º ESO Lijó Vila, Rubén
2º ESO Marín Estéfano, Juana
2º ESO Marín Gómez, Avelino
2º ESO Mariño Hernández, Sheila
2º ESO Mariño Silva, Uxía
2º ESO Martínez Bretal, Sara
2º ESO Martínez Olveira, Víctor
2º ESO Martínez Reiriz, Ana
2º ESO Mato Ageitos, María del Carmen
2º ESO Millán Gude, David
2º ESO Millán Meza, Aarón David
2º ESO Millares Pérez, Yensy
2º ESO Olveira Patiño, Adrián
2º ESO Padín Martínez, Cristofer
2º ESO Paz Pazos, Marta
2º ESO Pena Carrión, Uxía Belén
2º ESO Pérez Bravo, Iago
2º ESO Petrovich López, Jorge José
2º ESO Petrovich Marín, Miguel
2º ESO Petrovich Tizón, Diego
2º ESO Petrovich Zapata, Arón
2º ESO Petrovich Zapata, Silvia María
2º ESO Piñeiro Paz, Antía
2º ESO Pombo Zapata, José Luis
2º ESO Pouso Cacabelos, Tabata
2º ESO Puebla Blanco, Carlos
2º ESO Puga Sampedro, Francisco
2º ESO Queiruga Teira, Jorge
2º ESO Rami , Mohamed
2º ESO Regueira Cameán, Irene
2º ESO Rey Patiño, Juan Manuel
2º ESO Rodríguez Paz, Sergio
2º ESO Romay Suárez, Cristina
2º ESO Rosal Fernández, Lucía
2º ESO Rosales Roca, Gonzalo
2º ESO Saíñas Petrovich, Ángel José
2º ESO Sampedro Santamaría, Beatriz
2º ESO Sannicolo Pereira, Ainhoa
2º ESO Sanz Graña, Kevin
2º ESO Sobrido Quintela, Judith
2º ESO Tomé Sampedro, Juan Francisco
2º ESO Tomé Vidal, Juana
2º ESO Vázquez Muñiz, María Teresa
3º ESO Abelleira Del Río, Alejandro
3º ESO Abelleira Del Río, Daniel
3º ESO Agrafojo Parada, Ana
3º ESO Aguiar Sánchez, Pablo
3º ESO Argibay Romero, Diego
3º ESO Baz Pena, Eva
3º ESO Blanco Sampedro, Ramón
3º ESO Caamaño Pérez, Pablo
3º ESO Cadórniga García, José Manuel
3º ESO Caouti Bougrine, Mehdi
3º ESO Casais Diz, Elena
3º ESO Cascallar García, Alba
3º ESO Castrelo Vidal, María
3º ESO CORBAL AGUADO, MARTIN
3º ESO Estéfano Costa, Nuria
3º ESO Estéfano Rivas, Mariano
3º ESO Fernández Gómez, Enrique
3º ESO Fernández López, Saray
3º ESO Fernández Romano, Artai
3º ESO Fontao Montemuíño, Pablo
3º ESO Franco Tomé, Lara
3º ESO Ftouh Ftouh, Yasmine
3º ESO García Rivas, Lucía
3º ESO Gómez Costa, Anastasio
3º ESO Gómez Vidal, Marta
3º ESO González Sieira, Andrea
3º ESO Lijó Gude, Iago
3º ESO López Sánchez, Verónica
3º ESO Lustres Sixto, Xacobe
3º ESO Maneiro Dieste, Alessandra
3º ESO Maneiro Franco, Manuel
3º ESO Manteiga Otero, Pablo
3º ESO Mariño Marín, Nerea
3º ESO MARIÑO PÉREZ, NOELIA
3º ESO Martínez García, Antía
3º ESO Martínez Rama, Sarai
3º ESO Martínez Rivas, Víctor
3º ESO Millares Vidal, Ramón
3º ESO Mos Doval, Juan José
3º ESO Nieto Sandá, David
3º ESO Núñez Freire, Isabel
3º ESO Olveira García, Dónovan
3º ESO Paz Pena, Iván
3º ESO Pego Nieto, Hugo
3º ESO Pena Blanco, Alba
3º ESO Pena Tobio, Karol
3º ESO Pérez Arnoso, Lucía
3º ESO Pérez Cordeiro, Martín
3º ESO Pérez Montaos, Pablo
3º ESO Piferrer Rodríguez, Francisco Manuel
3º ESO Ramallo Crujeiras, Martín
3º ESO Rego Ramos, Jessica
3º ESO Rego Sampedro, Mauro
3º ESO Regueiro Otero, Mario
3º ESO Rey Luna, Alejandro
3º ESO Rivas Oujo, Uxía
3º ESO Rivas Rodríguez, Celso
3º ESO Rodríguez Lampón, Jorge
3º ESO Rodríguez Sampedro, Beatriz
3º ESO Romero Folgar, Paola
3º ESO Roo Sampedro, Manuel
3º ESO Sampedro Fernández, Alejandro
3º ESO Sampedro Rodríguez, Carlota
3º ESO Sandá Fernández, Ainhoa
3º ESO Santamaría Lampón, Manuel Jesús
3º ESO Santos Rey, Sheila
3º ESO Sieira Pena, Manuel
3º ESO Suárez González, Miguel
3º ESO Suárez Vilas, Eva
3º ESO Tubío Rodríguez, Iria
3º ESO Vázquez Fontaíña, Gabriel
3º ESO Vilas Romano, Aldara
3º ESO Zapata Campaña, Clara
3º ESO Zapata Vilares, Marina
4º ESO Ageitos Lobera, Claudia
4º ESO Alfonso Martís, Daniel
4º ESO Alonso Ramallo, Andrés
4º ESO Barral Teira, Thalía
4º ESO Baymukhametova , Alsu
4º ESO Crujeiras Martís, Carlos
4º ESO Crujeiras Sampedro, Leticia
4º ESO de la Fuente Enríquez, Adrián
4º ESO Díaz Silva, Adán
4º ESO Fernández Dios, Sofía
4º ESO Ferrol Sieira, Carla
4º ESO Figueiro Varela, Luis
4º ESO Fraga Reiriz, María
4º ESO Freiría Chauza, Melisa
4º ESO García Álvarez, Samantha
4º ESO García Sampedro, Manuel
4º ESO Grela Docabo, Juan Antonio
4º ESO Grela Pérez, María
4º ESO Guisamonde Sampedro, Laura
4º ESO Lijó Carballeira, Ángela
4º ESO Martínez Domínguez, Simón
4º ESO Martínez Olveira, Andrés
4º ESO Martínez Pego, María
4º ESO Martís Brión, Inés
4º ESO Muñiz González, Borja
4º ESO Parada Lustres, Irene
4º ESO Pardal Reboiras, Ainara
4º ESO Paz Crugeiras, Cibrán
4º ESO Pego Campaña, Marta
4º ESO Pérez Dios, Samanta
4º ESO Pérez Martí, Paula
4º ESO Pérez Pérez, Uxía
4º ESO Pérez Rodríguez, Javier
4º ESO Pérez Suárez, Ainhoa
4º ESO Placer Frey, Mariña Julia
4º ESO Prado Lemos, Vanessa Cristina
4º ESO Rey Lijó, Luis
4º ESO Rivas San José, Vera Xoana
4º ESO Rodríguez Barreiro, Kevin Marcelo
4º ESO Romano Gude, Beatriz
4º ESO Sampedro Crujeiras, Alba
4º ESO Sampedro García, Óscar
4º ESO Sampedro Olveira, Selena
4º ESO Santamaría Caeiro, Rubén
4º ESO Santos Suárez, Hugo
4º ESO Seráns de Andrade, Andrés
4º ESO Suárez Vilas, Aida
4º ESO Tajes Lobelos, Hugo
4º ESO Torres Patiño, Laura
4º ESO Villasanta Juiz, Juan Pablo
1º Bacharelato Parada Romero, Carlos
1º Bacharelato Pérez Cadabal, Zayra
1º Bacharelato Rodríguez Castro, Aisha
1º Bacharelato Suárez Ruiz, Carmen
1º Bacharelato Ageitos Gude, Mirella
1º Bacharelato Ageitos Teira, Silvia
1º Bacharelato Álvarez González, Javier
1º Bacharelato Andrade Pérez, Fayna
1º Bacharelato Ayaso Castro, Alejandro
1º Bacharelato Barreiro Besada, Jesús
1º Bacharelato Blanco Sampedro, Carmen
1º Bacharelato Boo Crujeiras, Salvador
1º Bacharelato Calvo Pérez, Xenxo
1º Bacharelato Campaña Paz, Antonio
1º Bacharelato Castro González, Rut
1º Bacharelato Castro Saíñas, Gabriel
1º Bacharelato Chhaim Filouj, Kamal
1º Bacharelato Corral Piñeiro, Xurxo
1º Bacharelato Crugeiras Pérez, Adrián
1º Bacharelato Dios Bouzón, Alejandro
1º Bacharelato Dios Jürgens, Pascal
1º Bacharelato El Gargari Sampedro, Naima
1º Bacharelato Estévez Patiño, César
1º Bacharelato Fernández Pérez, Fidel
1º Bacharelato Fernández Ramallo, Sara
1º Bacharelato Ferrón Moure, Branca
1º Bacharelato García Campaña, Carla
1º Bacharelato García Regueira, Lydia
1º Bacharelato Godón Pérez, Sara
1º Bacharelato González Cimadevilla, Brais
1º Bacharelato Lijó Fernández, Marta
1º Bacharelato López Chouza, Javier
1º Bacharelato López Olveira, Xoel
1º Bacharelato Martínez Lampón, Paula
1º Bacharelato Martínez Santamaría, Rubén
1º Bacharelato Montemuíño García, Manuel
1º Bacharelato Mouloud Mustafa, Machura
1º Bacharelato Paz Rey, Manuel Ángel
1º Bacharelato Pena Tobío, Fernando
1º Bacharelato Pérez González, Manuel
1º Bacharelato Pérez Millares, Luis Manuel
1º Bacharelato Petrovich Zapata, Victoria
1º Bacharelato Piñeiro Ayaso, Sara
1º Bacharelato Portela Fontán, Adriana
1º Bacharelato Puebla Blanco, Lucía
1º Bacharelato Ramallo González, Juan Francisco
1º Bacharelato Ramos Olveira, Carlos
1º Bacharelato Rodríguez Pazos, Raquel
1º Bacharelato Sampedro Millán, Alba
1º Bacharelato San Luis Nieto, Iván
1º Bacharelato Sieira Bello, Lucía
1º Bacharelato Souto Vila, Juan
1º Bacharelato Suárez González, Ana
2º Bacharelato Abalo Carballeira, Cristina
2º Bacharelato Agrelo Varela, David
2º Bacharelato Alonso Hernández, Lara
2º Bacharelato Alonso Lijó, Saray
2º Bacharelato Álvarez Lema, José Manuel
2º Bacharelato Alvite García, Ana
2º Bacharelato Argibay Lijó, Alex
2º Bacharelato Argibay Suárez, Javier
2º Bacharelato Boo Valeiras, Aitana
2º Bacharelato Bouzas Ozores, Lucía
2º Bacharelato Bretal Montemuíño, Alejandro
2º Bacharelato Cañestro Novo, José
2º Bacharelato Carracedo González, Enrique
2º Bacharelato Castro Pena, Ana
2º Bacharelato Crugeiras Sampedro, María
2º Bacharelato Cruz Obregón, Olenka Jasmin
2º Bacharelato Díaz Torres, Joel
2º Bacharelato Domínguez Vidal, Cristina
2º Bacharelato Fandiño Montaos, Natalia
2º Bacharelato García Sobrido, Paula
2º Bacharelato Gómez García, Elena
2º Bacharelato González González, Ivan
2º Bacharelato González González, Moira
2º Bacharelato González Gude, Francisco
2º Bacharelato González Noya, Andrea
2º Bacharelato González Vázquez, María del Carmen
2º Bacharelato Gude González, Iria
2º Bacharelato Lampón Pérez, Andrés
2º Bacharelato Lijó Mariño, María del Carmen
2º Bacharelato Lojo Paz, María
2º Bacharelato López Chouza, Sergio
2º Bacharelato López Folgar, Carlos
2º Bacharelato López Franco, Martín
2º Bacharelato Maneiro Franco, Juan Antonio
2º Bacharelato Mariño González, Natalia
2º Bacharelato Martínez Lema, María Rosa
2º Bacharelato Martínez Vidal, Adrián
2º Bacharelato Martínez Vilar, Elena
2º Bacharelato Miniño Sampedro, Isabel
2º Bacharelato Mos Caamaño, Sandra
2º Bacharelato Olveira Míguez, Inés
2º Bacharelato Ons Paz, Alejandro
2º Bacharelato Parada Prado, Manuel
2º Bacharelato Paz Alonso, Pablo
2º Bacharelato Pena Blanco, Anxo
2º Bacharelato Pereira Lijó, Patricia María
2º Bacharelato Pineda Reiriz, Sergio
2º Bacharelato Queiruga Mariño, Jorge
2º Bacharelato Regueiro Hermo, Erika
2º Bacharelato Reiriz Domínguez, Francisco
2º Bacharelato Rey Amboage, Ariadna
2º Bacharelato Rial Cadaval, Aicha
2º Bacharelato Rodríguez Sampedro, Roi
2º Bacharelato Sampedro Dieste, Raúl
2º Bacharelato Sampedro Fraga, Natalia
2º Bacharelato Sampedro Pérez, Pablo
2º Bacharelato Sampedro Rodríguez, Julio
2º Bacharelato Sandá Olveira, Aarón
2º Bacharelato Sanlés Paz, Sara
2º Bacharelato Sanlés Sanmartín, Carmen
2º Bacharelato Santamaría Caeiro, Sara
2º Bacharelato Santiago Mayán, Martín
2º Bacharelato Santos Vizcaya, Alejandro
2º Bacharelato Suárez Lijó, Javier
2º Bacharelato TEIRA OUJO, ANA
2º Bacharelato Torres Oujo, Josefa


page | by Dr. Radut