Horarios TITORÍAS

HORARIO DE ATENCIÓN A PAIS/NAIS E ALUMNOS/AS

Enviado por admin o Mar, 15/02/2011 - 10:10

Profesor/a encargado/a 

TITORÍA DE

 PAIS/NAIS e

ALUMNOS/AS

 

OLGA AGUIAR ENRIQUEZ

(Filosofía; Paisaxe e Sustentabilidade; Valores Sociais e Cívicos)

 

Martes

11:20-12:10

 

MANUELA BALSA LOMBARDÍA

(Inglés; Ámbito Linguas Estranxeiras)

Titoría: 1º BAC A

 

Venres

11:30-12:20

 

YOLANDA BARALLOBRE FERREÑO

(Orientadora)

 

Mércores

13:10-14:00

 

 

MÓNICA CAMPO VÁZQUEZ

(Lingua Castelá)

 

Mércores

10:10-11:00

 

JOSÉ ENGROBA GARCÍA

(Tecnoloxía)

Titoría: 3º ESO A

 

Luns

12:10-13:00

 

 RAMÓN ERIAS VILAS

(CC. Naturais; Bioloxía)

Titoría: 3º ESO B

 

Xoves

10:10-11:00

 

 

M JOSEFA FERNÁNDEZ FIGUEIRAS

(Lingua Galega)

Titoría: 2º BAC A

 

Luns

10:10-11:00

 

M JOSÉ FERNÁNDEZ GALLEGO

(Xeografía e Historia; Historia da Arte)

Titoría: 1º ESO B

 

Luns

11:20-12:10

 

NOEMI FERNÁNDEZ PEDRAZA

(Educación Física)

 

Mércores

11:30-12:20

 

XOSÉ FERREIRO FERNÁNDEZ

(Matemáticas; Tecnoloxía)

 

Martes

10:10-11:00

 

JULIO J GONZALEZ IGLESIAS

(Filosofía; Historia da Filosofía; Valores Sociais e Cívicos)

 

Xoves

10:10-11:00

 

ELENA HAZ GOMEZ

(Lingua Castelá; Oratoria)

 

Xoves

10:10-11:00

 

BEGONIA IGLESIAS CARBALLO

(Inglés)

Titoría: 4º ESO B

 

Martes

11:20-12:10

 

 JACQUELINE LOPEZ GARCIA

(Francés)

 

Martes

12:10-13:00

 

ALBA LÓPEZ LEGASPI

(Audición e Linguaxe; Reforzos)

 

Mércores

13:10-14:00

 

TERESA LÓPEZ REJO

(Lingua Galega; Lingua Castelá; Portugués)

 

Venres

10:10-11:00

 

MANUEL LOPEZ SAAVEDRA

(Economía)

 

Luns

10:10-11:00

 

FRANCISCO LOUREIRO GONZÁLEZ

(Matemáticas)

 

Xoves

10:10-11.00

 

ANTONIO MAURIZ MARTÍNEZ

(Latín)

 

Martes

12:10-13:00

 

MARÍA MIRAGAYA PEREIRA

(Lingua Galega; Portugués)

 

Martes

11:20-12:10

 

MARIA JOSÉ OREIRO LÓPEZ

(Xeografía e Historia; Ámbito Lingüístico-Social; Xeografía)

Titoría: 4º ESO

 

Xoves

11:30-12:20

 

ANA MARÍA PEDREIRA CASTRO

(Relixión Católica)

 

Martes

11:20-12:10

 

NURIA PENA FIGUERUELO

(Educación Plástica, Visual e Audiovisual; Debuxo Técnico)

 

Luns

11:20-12:10

 

MARÍA ÁNGELES RUBINOS BASANTA

(Matemáticas)

Titoría: 1º ESO A

 

Mércores

09:20-11:10

 

ANA M SANCHEZ EXPOSITO

(Física e Química; Química; Física)

 

Lunss

11:20-12:10

 

NURIA SÁNCHEZ MORENO

(CC. Naturais; Ámbito Científico-Matemático; Bioloxía)

Titoría: 3º ESO B PMAR

 

Luns

11:20-12:10

 

SANDRA M TENREIRO DOLDAN

(Música)

Titoría: 2º ESO A

 

Mércores

10:10-11:20

 

FERNANDO ULLA LORENZO

(Xeografía e Historia; Historia de España; T.I.C.)

 

Martes

11:20-12:10

 

SUSANA VÁZQUEZ REGUEIRO

(Pedagoxía Terapéutica)

 

Mércores

13:10-14:00

( categories: )
Distribuir contido