Horario de atención ás familias

Horario de atención ás familias 2021-22

A continuación amosamos o día e hora que ten o profesorado para a atención das familias, curso 2020-2021. Prégase que concerten previamente a cita, ben por teléfono: 881930001,  ben por email: ies.castrodauz@edu.xunta.es

TITORES/AS:

 CURSO

 TITOR/A

 Día e hora

 1º ESO

 Vivero López, Patricia

 Mércores, 10:30h

 2º ESO

 Fernández Míguez, María A.
 Martes, 12:30h

 3º ESO

 Puente Blanco, Ana Belén

 Martes, 11:20h

 4º ESO

 Gómez Llanos, Rebeca

 Venres, 9:20h

 ESA 3-4

 Iglesias Pereira, Juan

 Xoves, 9:20h

 1º C.S. AF

 Álvarez Pérez, Adoración

 Martes, 10:30h

 1º C.M. EVA

 López Riveira, Marco A.

 Martes, 10:30h

 2º C.M. EVA

 Noche Pardeiro, José Luis

 Mércores, 11:20h

 1º C.M. SMR

 López Pena, Lara
 Mércores, 9:20h

 2º C.M. SMR

 Vidal Luaces, José Luis

 Venres, 11:20h

 2º C.M. Dual SC

 Loureiro Varela, Daniel

 Venres, 10:30h

 1º C.S. Dual ME

 Jover Couce, Mª del Carmen

 Xoves, 19:00h

 1º F.P.B. IO

 García Chaves, David

 Venres, 10:30h

 2º F.P.B. IO

 Pita Vizoso, Víctor Manuel

 Xoves, 11:20h

 1º F.P.B. MV

 Rodríguez Vilela, Diego

 Martes, 10:30h

 2º F.P.B. MV

 López Corral, Eduardo

 Venres, 10:30h
 
RESTO DE PROFESORADO:
 

 Nome

 Departamento

 Día e hora

 Alvariño Varela, Mª Dolores

 Lingua e Lit. Galega

 Xoves, 10:30h

 Carballeda Rodríguez, J. Miguel

 Automocion

 Luns, 11:20h

 Cebreiro Fernández, Diego

 Orientación

 Martes, 10:30h

 Cerviño Gómez, Mª del Carmen

 Bioloxía e Xeoloxía

 Mércores, 12:30h

 Comuñas García, Ovindo

 Fabricación Mecánica

 Venres, 12:30h

 Díaz Busch, Cristina

 Informática

 Mércores, 13:20h

 Esclusa González, Félix

 Filosofía

 Xoves, 10:30h

 García Muíño, Elena

 Física e Química

 Mércores, 10:30h

 González Cabo, José Carlos

 Fabricación Mecánica

 Mércores, 9:20h

 González Sánchez, F. Javier

 Xeografía e Historia

 Martes, 11:20h

 Hernández Ros, Elena

 Educación Física

 Luns, 13:20h

 López Castro, José Antonio

 Electrónica

 Martes, 19:00h

 Naveira Bouza, María José

 Orientación

 Martes, 12:10h

 Xoves, 10:10h

 Piñeiro Arias, J. Eliseo

 Administrativo

 Luns, 11:20h

 Pita Corral, Sofía

 Inglés

 Venres, 9:20h

 Prieto Barcia, María Cándida

 Fol

 Mércores, 9:20h

 Soto Novo, José Antonio

 Relixión

 Xoves, 11:20h

 Trastoy Rego, María

 Matemáticas

 Luns, 11:20h

 Valdivieso Blanco, Patricia

 Francés

 Xoves, 11:20h

 Vega Ledo, Natalia

 Natalia

 Mércores, 9:20h

 Veloso Rodríguez, Ana

 Informática

 Martes, 13:20h

 
 

 

Distribuir contido