Horarios e titorías 2017-2018

DEPARTAMENTO DE INGLÉS - 2017 /2018

 


Código do grupo

Nivel / Curso

Horario

Días da semana

Aula

Profesor/a

IN-NB1-1

Básico 1

12.00 - 13.30

Luns, mércores, xoves

21

Milagros Seco Pérez

IN-NB1-2

Básico 1

17.00 - 18.30

Martes, xoves, venres

25

Luisa Rodríguez Lamas

IN-NB1-3

Básico 1

18.30 - 20.00

Martes, mércores, venres

23

Milagros Seco Pérez

IN-NB1-4

Básico 1

20.00 - 21.30

Luns, martes, xoves

25

Luisa Rodríguez Lamas

IN-NB2-1

Básico 2

10.00 - 12.15

Martes, venres

21

Carmen Paz Roca

IN-NB2-2

Básico 2

12.00 - 13.30

Luns, mércores, xoves

22

Sandra Mosquera Patiño

IN-NB2-3

Básico 2

15.30 - 17.00

Luns, mércores, venres

21 – 21 - 25

Luisa Rodríguez Lamas

IN-NB2-4

Básico 2

17.00 - 18.30

Luns, mércores, xoves

21

Carmen Paz Roca

IN-NB2-5

Básico 2

18.30 - 20.00

Martes, xoves, venres

25

Luisa Rodríguez Lamas

IN-NB2-6

Básico 2

19.15 - 21.30

Martes, venres

21 - 22

Sandra Mosquera Patiño

IN-NB2-7

Básico 2

20.00 - 21.30

Luns, mércores, xoves

21

Carmen Paz Roca

IN-NI1-1

Intermedio 1

10.30 - 12.00

Luns, mércores, xoves

22

Sandra Mosquera Patiño

IN-NI1-2

Intermedio 1

15.30 - 17.00

Luns, mércores, venres

22 – 22 - 21

Marta Gago Pesado

IN-NI1-3

Intermedio 1

17.00 - 18.30

Martes, xoves, venres

21 – 22 - 22

Sandra Mosquera Patiño

IN-NI1-4

Intermedio 1

18.30 - 20.00

Luns, mércores, xoves

21

Carmen Paz Roca

IN-NI1-5

Intermedio 1

19.15 - 21.30

Martes, xoves

22

Marta Gago Pesado

IN-NI1-6

Intermedio 1

20.00 - 21.30

Luns, mércores, venres

24

Rocío Paz Maneiro

IN-NI2-1

Intermedio 2

10.30 - 12.00

Luns, mércores, xoves

21

Milagros Seco Pérez

IN-NI2-2

Intermedio 2

15.30 - 17.00

Luns, mércores, venres

00

Antonio Monteserín García

IN-NI2-3

Intermedio 2

17.00 - 18.30

Luns, martes, xoves

24

Rocío Paz Maneiro

IN-NI2-4

Intermedio 2

18.30 - 20.00

Martes, xoves, venres

24

Rocío Paz Maneiro

IN-NI2-5

Intermedio 2

20.00 - 21.30

Martes, mércores, venres

23 – 23 - 21

Milagros Seco Pérez

IN-NA1-1

Avanzado 1

10.30 - 12.00

Luns, mércores, venres

00

María Vázquez Pousada

IN-NA1-2

Avanzado 1

17.00 - 18.30

Luns, mércores, xoves

00 – 01 - 00

Antonio Monteserín García

IN-NA1-3

Avanzado 1

18.30 - 20.00

Luns, martes, xoves

00

María Vázquez Pousada

IN-NA1-4

Avanzado 1

20.00 - 21.30

Martes, mércores, venres

01 – 00 - 00

Antonio Monteserín García

IN-NA2-1

Avanzado 2

10.30 - 12.00

Martes, mércores, venres

02

Carolina Pérez Losada

IN-NA2-2

Avanzado 2

11.15 - 13.30

Luns, xoves

02

Teresa Lorenzo Penedo

IN-NA2-3

Avanzado 2

18.30 - 20.00

Luns, mércores, xoves

02

Carolina Pérez Losada

IN-NA2-4

Avanzado 2

20.00 - 21.30

Luns, martes, xoves

00

María Vázquez Pousada

IN-NC1-1

C1

10.00 - 12.00

Martes, xoves

00

Juan Paz Valle

IN-NC1-2

C1

16.30 - 18.30

Luns, mércores

02

Juan Paz Valle

IN-CALC-B1

Intermedio

17.00 - 19.00

Mércores, venres

22 - 21

Marta Gago Pesado

IN-CALC-B2

Avanzado

17.00 - 19.00

Mércores, venres

00

Teresa Lorenzo Penedo

IN-NB1-THE

Básico 1

18.30 - 20.00

Martes

02

Iago Sarmiento Tránchez

IN-NB2-THE

Básico 2

18.30 - 20.00

Luns

14

Iago Sarmiento Tránchez

IN-NI1-THE

Intermedio 1

18.30 - 20.00

Luns

24

Rocío Paz Maneiro

IN-NI2-THE

Intermedio 2

18.30 - 20.00

Mércores

24

Rocío Paz Maneiro

IN-NA1-THE

Avanzado 1

18.30 - 20.00

Martes

01

Antonio Monteserín García

IN-NA2-THE

Avanzado 2

18.30 - 20.00

Venres

01

Antonio Monteserín García


 

HORARIO DE TITORÍAS

 

Profesor/a

 

 

Gago Pesado, Marta

Luns 15.00 – 15.30

Martes 18.45 – 19.15

Lorenzo Penedo, Teresa

Xoves 10.45 – 11.15

Venres 19.00 – 19.30

Monteserín García, Antonio

Mércores 19.30 – 20.00

Xoves 18.30 – 19.00

Mosquera Patiño, Sandra

Luns 13.30 – 14.00

Martes/Venres 19.00 – 19.15

Paz Maneiro, Rocío

Mércores 18.00 – 18.30

Venres18.00 – 18.30

Paz Roca, María Carmen

Luns 16.30 – 17.00

Martes/Venres 12.15 – 12.30

Paz Valle, Juan

Mércores 18.30 – 19.00

Xoves 12.00 – 12.30

Pérez Losada, Carolina

Martes 12.00 – 12.30

Mércores 20.00 – 20.30

Rodríguez Lamas, Luisa

Luns 17.00 – 17.30

Martes 16.30 – 17.00

Seco Pérez, Milagros

Luns 13.30 – 14.00

Martes 18.00 – 18.30

Vázquez Pousada, María

Luns 18.00 – 18.30

Venres 12.00 – 12.30