Skip to Content

HORARIOS SECUNDARIA

HORARIO  1º ESO

 

TITOR: Miguel A. Pita

 

SESIÓNS

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

9:00 – 09:50

L. Castelá

Inglés

L. Galega

Inglés

Matemáticas

09:50 – 10:40

Matemáticas

Bioloxía / X

Matemáticas

Ed. Física

Hábitos saudables

1º RECREO

10:40 – 10:55

 

10:55 – 11:45

Ed. PlásticaV

Matemáticas

Xeog/Hist

Matemáticas

Xeog/Hist

11:45 – 12:35

Inglés

L. Castelá

Francés

Francés

Bioloxía / X

2º RECREO

12:35 – 12:50

 

12:50 – 13:40

L. Galega

L. Galega

Bioloxía / X

Ed. PlásticaV

L. Castelá

13:40 – 14:30

Xeog/Hist

Ed. Física

L. Castelá

Bioloxía / X

L. Galega

COMEDOR

14:30 – 15:00

 

15:00 – 15:45

Relixión/Val

TITORÍA

 

 

 

HORA

SAÍDA BUS

15:45

15:45

15:15

15:15

15:15

 

 

 

 

HORARIO  2º ESO

 

TITORA: Laura Abuín

 

SESIÓNS

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

9:00 – 09:50

Matemáticas

Física/Quím

Inglés

Matemáticas

Inglés

09:50 – 10:40

Ed. Física

L. Castelá

L. Galega

L. Galega

Xeog/Hist

1º RECREO

10:40 – 10:55

 

10:55 – 11:45

L. Galega

Inglés

Tecnoloxía

Francés

Matemáticas

11:45 – 12:35

Tecnoloxía

Música

Matemáticas

Xeog/Hist

L. Castelá

2º RECREO

12:35 – 12:50

 

12:50 – 13:40

Xeog/Hist

Matemáticas

Ed. Física

L. Castelá

Música

13:40 – 14:30

Física/Quím

Francés

Física/Quím

Tecnoloxía

Relixión/Val

COMEDOR

14:30 – 15:00

 

15:00 – 15:45

OBRADOIRO

TITORÍA

 

 

 

HORA

SAÍDA BUS

15:45

15:45

15:15

15:15

15:15

 

 

 

 

HORARIO  3º ESO

 

TITOR: Luís Carrón

 

SESIÓNS

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

9:00 – 09:50

Xeog/Hist

Ed. Física

L. Castelá

L. Galega

Xeog/Hist

09:50 – 10:40

Inglés

Matemáticas

Inglés

Física/Quím

Física/Quím

1º RECREO

10:40 – 10:55

 

10:55 – 11:45

Matemáticas

L.Castelá

Matemáticas

Cult. Clásica

L.Galega

11:45 – 12:35

Bioloxía/X.

L.Galega

Xeog/Hist

Tecnoloxía

Ed. Plástica

2º RECREO

12:35 – 12:50

 

12:50 – 13:40

Música

Tecnoloxía

Música

Matemáticas

Bioloxía/X

13:40 – 14:30

Relixión/Val

Cult. Clásica

Ed. Plástica

Ed. Física

L.Castelá

COMEDOR

14:30 – 15:00

 

15:00 – 15:45

TITORÍA

Inglés

 

 

 

HORA

SAÍDA BUS

15:45

15:45

15:15

15:15

15:15

 

 

 

 

HORARIO  4º ESO

 

TITORA: Berta Gudiña

 

SESIÓNS

LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

9:00 – 09:50

Inglés

Matemáticas

Matemáticas

Xeog & Hist

L.Galega

09:50 – 10:40

L.Castelá

Inglés

CCAA á activ.prof / IAEE

Inglés

Matemáticas

1º RECREO

10:40 – 10:55

 

10:55 – 11:45

Física&Quím

/ IAEE

Tecnoloxía / Bioloxía&X

L.Galega

CCAA á activ.prof / IAEE

Relixión / Val

11:45 – 12:35

L.Galega

Xeog & Hist

Tecnoloxía / Bioloxía&X

Matemáticas

Ed.Física

2º RECREO

12:35 – 12:50

 

12:50 – 13:40

CCAA á activ.prof / IAEE

Física&Quím/ IAEE

Xeog & Hist

Física&Q / IAEE

TIC’s

13:40 – 14:30

TIC’s

L.Castelá

Ed.Física

L.Castelá

Tecnoloxía / Bioloxía&X

COMEDOR

14:30 – 15:00

 

15:00 – 15:45

TITORÍA

TIC’s

 

 

 

HORA

SAÍDA BUS

15:45

15:45

15:15

15:15

15:15

AdxuntoTamaño
HORARIO_1º ESO.pdf25.68 KB
HORARIO_2º ESO.pdf25.42 KB
HORARIO_3º ESO.pdf25.73 KB
HORARIO_4º ESO.pdf27.07 KB


story | by Dr. Radut