Claustro

Claustro do centro 2020/21

ESPECIALIDADE PROFESOR CARGO
ACORDEÓN Iglesias Vicente, Jesús Xefe do Departamento de Música Tradicional
ARPA Carralero Conde, María José  Xefa do Departamento de Corda Pulsada
CANTO  Pérez Vázquez, Carolina Xefa do Departamento de Canto
CLARINETE   Bereijo López, Paula  
  Gil Lago, Maria de la O  
  San Ramón Calvo, Francisco Director
  Vazquez Lorenzo, José Luís Xefe do Departamento de Vento Madeira
CONTRABAIXO Pallás Fuertes, Joaquín  
FRAUTA TRAVESA Carral Sánchez, Víctor
 
  García Riveiros, Soraya  
  Simes García, Bernabé
 
FAGOT  Alama Constancio, Javier  
FUNDAMENTOS COMPOSICIÓN Álvarez Feal, Begoña  
   García Ríos, Ermitas   Xefa do Departamento de Composición
 
Vázquez Ledo, Marta  
GAITA GALEGA Olivares Rivas, Sabela
 
GUITARRA  Mangas Sánchez, Ignacio  
  Gutierrez Escudero, Águeda  Coodinadora de Grao Elemental
HISTORIA DA MÚSICA .Fernández Alvar, Isabel
 
LINGUAXE MUSICAL  Alvarez Gómez, Renée  
  Beiro Crespo, Pilar  
  Castrillón Díaz, Teresa Xefa do Departamento de Linguaxe Musical
  Guerrero Rocha, Amalia  
  Moreira Vázquez, Sergio  
  Pita Evia, Catarina  
  Teuntor Domínguez, Guadalupe de C.  
   Ucha Fariña, Fco. Javier  
ÓBOE Galán Piñeiro, Marcos Vicedirector
  Salgado Sabariz, Ana  
PERCUSIÓN López Leiras, Oscar  Xefe do Departamento de Percusión
  Sabater Sáncho, Xavier  
PIANO Cendán González, Alma María  Xefa do Departamento de Piano e Piano Complementario e Coord. Equipo Normaliz. e Dinam. Lingüistica
  Cubero Suárez, Alejandro  
  Dapena Merlán, Lorena  
  Fernández Casero, Judith  
  Fernández Fernández, Genaro  
  Fernández García, Roberto  
  Filgueira Ponce, Carlos Esteban  
  Genó Alonso, Jorge R.  Xefe do Departamento de Pianistas Acompañantes
  Hevia Gómez, Iria Secretaria
  Lorenzo Barreiro, José Luís  
  Ocampo Pedrós, Santiago  
  Paz Meana, Raquel  
  Pazos Bellón, Andrés  
  Pita Evia, Alexandra  
  Sancho Sancho, Miguel  
  Varela Rodríguez, Beatriz Julia  
SAXOFÓN Cabalar Filgueiras, Alejandro  Xefe do Departamento de Cámara, Conxunto, Orquestra, Banda e Coro
  Sanmartín González, David  
TROMBÓN Pérez Sabater, Miguel  Xefe do Departamento de Vento Metal
TROMPA Gimeno Tomás, Adolfo  
TROMPETA  López Sánchez, Francisco Javier  
TUBA  Llorens Blay, Javier  
VIOLA Folgueiras López, José Antonio  
  Silva García, Mónica
 
VIOLÍN Agrelo Otero, Enrique Xefe de Estudos
   Fernández Places, Francisco Javier Xefe do Departamento de Corda Frotada
  Rico Fernández, Iria  
   Sanjuán Pérez, Mª Isabel  
VIOLONCHELO Ponga Suero, Pablo  
  Urango Muelas, Emma  

Web compatible co navegador Mozilla Firefox

Distribuir contido