Titorías

TITORÍAS 2020-21

As titorías deberán ser solicitadas e, salvo circunstancias excepcionais que considere o/a docente, como ven recollido na lexilación, serán non presenciais, podendo facelas por teléfono, videoconferencia...

 

Apelidos e Nome do Docente

Materia/s

Día/s e hora/s

Agrelo Otero, Enrique

Violín

Luns - 15:30 a 16:00 h.  e de 19:00 a 19:30 h.

Alama Constancio, Javier

Fagot

Xoves - 15:00 a 16:00 h.

Alvarez Feal, Begoña

Harmonía e Análise

Luns - 20:00 a 20:30 h. / Martes - 16:30 a 17:00 h.

Alvarez Gómez, Renée

Linguaxe Musical

Martes - 15:30 a 16:00 h.

Beiro Crespo, Pilar

Linguaxe Musical

Mércores - 19:00 a 19:30 h.  / Xoves - 15:00 a 15:30 h.

Bereijo López, Paula

Clarinete

Martes - 16:30 a 17:00 h.

Cabalar Filgueiras, Alejandro

Saxofón

Luns - 21:00 a 22:00 h.

Carral Sánchez, Víctor

Frauta

Luns - 15:30 a 16:00 h. / Mércores - 15:30 a 16:00 h.

Carralero Conde, María Jose

Arpa

Mércores - 20:00 a 21:00 h.

Castrillón Díaz, María Teresa

Linguaxe Musical

Martes - 15:00 a 15:30 h.

Cendán González, Alma María

Piano

Mércores - 16:30 a 17:00 h.

Fernández Alvar, Isabel

Historia da Música

Venres - 15:00 a 16:00 h.

Fernández Casero, Judith

Piano

Martes - 15:30 a 16:00 h. / Venres - 15:30 a 16:00 h.

Fernández Fernández, Genaro

Piano

Luns - 21:00 a 21:30 h.

Fernández García, Roberto

Piano

Xoves - 16:30 a 17:00 h / Venres - 18:30 a 19:00 h.

Fernández Places, Francisco Javier

Violín

Venres - 15:30 a 16:00 h.

Filgueira Ponce, Carlos Esteban

Piano

Luns - 17:00 a 18:00 h.

Folgueiras López, Jose Antonio

Viola/Violín

Luns - 16:30 a 17:00 h. / Venres - 15:30 a 16:00 h.

Galán Piñeiro, Marcos

Óboe

Mércores - 19:30 a 20:00 h. / Xoves - 19:00 a 19:30 h.

García Rios, Ermitas

Harmonía e Análise

Venres - 18:00 a 19:00 h.

García Riveiros, Soraya

Frauta

Luns - 20:00 a 20:30 h.

Genó Alonso, Jorge Ricardo

Piano

Martes - 15:00 a 16:00 h.

Gil Lago, Maria De La O

Clarinete

Luns - 15:30 a 16:00 h.

Gimeno Tomás, Adolfo

Trompa

Martes - 17:00 a 17:30 h. e 18:30 a 19:00 h.

Guerrero Rocha, Amalia

Linguaxe Musical

Venres - 15:30 a 16:00 h.

Gutierrez Escudero, Agueda

Guitarra

Martes - 16:30 a 17:00 h. / Mércores - 15:30 a 16:00 h.

Iglesias Vicente, Jesús

Acordeón

Venres - 16:00 a 17:00 h.

Llorens Blay, Javier

Tuba

Martes - 18:00 a 19:00 h.

López Leiras, Óscar

Percusión

Martes - 17:00 a 18:00 h.

López Sánchez, Francisco Javier

Trompeta

Martes - 15:30 a 16:00 h.
Mércores - 15:30 a 16:00 h.

Lorenzo Barreiro, José Luís

Piano

Mércores - 15:00 a 16:00 h.

Mangas Sánchez, Ignacio

Guitarra

Mércores - 19:00 a 20:00 h.

Moreira Vázquez, Sergio

Linguaxe Musical

Luns - 16:30 a 17:00 h.

Olivares Rivas, Sabela

Gaita

Luns - 21:00 a 22:00 h.

Pallás Fuertes, Joaquín

Contrabaixo

Martes - 15:30 a 16:00 h. / Venres - 15:30 a 16:00 h.

Paz Meana, Raquel

Piano

Mércores - 15:30 a 16:00 h.

Pazos Bellon, Andres

Piano

Mércores - 21:00 a 22:00 h.

Perez Sabater, Miguel

Trombón

Martes - 15:30 a 16:00 h. / Venres - 15:30 a 16:00 h.

Pérez Vázquez, Carolina

Canto

Luns - 19:00 a 20:00 h.

Pita Evia, Alexandra

Piano

Mércores - 15:00 a 16:00 h.

Pita Evia, Catarina

Linguaxe Musical

Venres - 15:30 a 16:00 h. / Venres - 18:00 a 18:30 h.

Ponga Suero, Pablo

Violoncello

Mércores - 17:00 a 18:00 h.

Rico Fernández, Iria

Violín

Martes - 20:00 a 20:30

Sabater Sáncho, Xavier

Percusión

Martes - 17:00 a 18:00 h.

Salgado Sabariz, Ana

Óboe

Martes - 20:00 a 21:00 h.

San Ramon Calvo, Francisco

Clarinete

Mércores - 21:00 a 21:30 h. / Xoves - 19:00 a 19:30 h.

Sancho Sancho, Miguel

Piano

Luns - 20:00 a 21:00 h.

Sanjuán Pérez, Mª Isabel

Violín

Luns - 15:00 a 16:00 h.

Sanmartin Gonzalez, David

Saxofón

Martes - 15:00 a 16:00 h.

Sartataviciute, Eva

Frauta

Xoves - 15:30 a 16:00 h.

Silva García, Mónica

Viola

Luns - 20:00 a 21:00 h.

Teuntor Domínguez, Guadalupe de C.

Linguaxe Musical

Mércores - 15:30 a 16:00 h.

Ucha Fariña, Fco. Javier

Linguaxe Musical

Luns - 20:00 a 21:00 h.

Urango Muelas, Emma

Violoncello

Venres - 15:00 a 16:00 h.

Varela Rodríguez, Beatriz Julia

Piano

Mércores - 15:30 a 16:00 h.

Vázquez Ledo, Marta

Harmonía

Martes - 18:00 a 18:30 h.

Vazquez Lorenzo, José Luis

Clarinete

Martes - 20:00 a 21:00 h.

 

 

 

 

Web compatible co navegador Mozilla Firefox