Titorías

TITORÍAS 2018-19

A continuación podedes consultar as titorías dos docentes do Centro. Recomendase que sexan solicitadas con tempo suficiente. (v.19.01.18)

 

Apelidos e Nome do Docente

Materia/s

Día/s e hora/s

 

Agrelo Otero, Enrique

Violín

Luns: 16:00 a 16:30 h. / Venres: 15:00 a 15:30 h.

 
 

Álvarez Feal,  Begoña

Análise, Harmonía Ergonomía

Martes: 16:00 a 17:00 h.

 
 

Álvarez Parra, Ramón

Harmonía, Novas Tecnoloxías 3º G.P. e TECAD

Martes: 21:00 a 21:30 h.

 
 

Andrés Lafuente, Mª Esther

Frauta, Conxunto e Cámara

Martes: 15:00 a 16:00 h.

 
 

Cabalar Filgueiras, Alejandro

Saxofón, Conxunto e Cámara

Mércores: 21:00 a 22:00 h.

 
 

Carralero Conde, Mª José

Arpa e Conxunto

Venres: 15:00 a 16:00 h.

 
 

Cendán González, Alma Mª

Piano e Piano Complementario

Luns: 18:00 a 18:30 h.

 
 

Couce Freire, Marta

Linguaxe Musical e Educación Auditiva

Mércores: 20:00 a 21:00 h.

 
 

Cubero Suárez, Alejandro

Piano, Piano Complementario e Conxunto

Xoves: 20:00 a 21:00 h.

 
 

Fernández Fernández, Genaro

Piano e Piano Complementario

Xoves: 20:00 a 20:30 h.

 
 

Fernández García, Roberto

Piano, Piano Complementario e Conxunto

Venres: 20:00 a 21:00 h.

 
 

Fernández Ledo, José

Trompa

Martes: 15:30 a 16:00 h.

 
 

Fernández Rodríguez, Xavier

Historia e Musicoloxía

Martes: 15:00 a 16:00 h.

 
 

Fernández Valdivieso, Rosa María

Violín

Venres: 17:00 a 17:30 h.

 
 

Filgueira Ponce, Carlos Esteban

Piano e Piano Complementario

Martes: 17:00 a 18:00 h.

 
 

Folgueiras López, José A.

Viola, Violín, Conxunto e Orquestra G.P.

Martes: 15:30 a 16:00 h. / Venres: 15:30 a 16:00 h.

 
 

Fraile Cancela, María

Clarinete, Conxunto e Cámara

Venres: 15:00 a 16:00 h.

 
 

Francés Gómez, Aurora

Fagot, Conxunto e Cámara

Luns: 20:00 a 21:00 h.

 
 

Galán Piñeiro, Marcos

Óboe

Mércores: 17:00 a 17:30 h. e 19:30 a 20:00 h.

 
 

García Escuredo,  Aranzazu

Canto, Idiomas e Cámara

Luns: 20:00 a 20:30 h. / Mércores: 16:00 a 16:30 h.

 
 

García Ríos, Ermitas

Harmonía, Análise e It. Composición

Venres: 18:00 a 18:30 h.

 
 

García Riveiros, Soraya

Frauta, Conxunto e Cámara

Luns: 20:00 a 20:30 h. / Venres: 19:00 a 19:30 h.

 
 

Genó Alonso, Jorge Ricardo

Piano Complementario

Martes: 17:00 a 17:30 h.

 
 

Gutiérrez Escudero, Agueda

Guitarra e Repentización

Xoves: 15:00 a 16:00 h.

 
 

Iglesias Rey, Andrea

Linguaxe Musical, Educación Auditiva e Pedagoxía

Xoves: 15:30 a 16:00 h. e 19:30 a 20:00 h.

 
 

Iglesias Vicente,  Jesús

Acordeón, Cámara, Repentización e Novas Tecnoloxías II (Optativa 6º G.P.)

Martes: 20:00 a 21:00 h.

 
 

López Leiras, Oscar

Percusión, Conxunto e Banda G.P.

Luns: 19:00 a 20:00 h.

 
 

Magdalena Calvo, Sebastián

Trompeta e Conxunto

Venres: 15:00 a 16:00 h.

 
 

Montes Martínez, Jorge

Violín

Martes: 15:00 a 16:00 h.

 
 

Moreira Vázquez, Sergio

Linguaxe Musical e Educación Auditiva

Luns: 17:00 a 17:30 h. / Mércores: 17:30 a 18:00 h.

 
 

Navidad Castro, Javier

Viola e Conxunto

Xoves: 15:30 a 16:00 h.

 
 

Núñez Pérez, César

Tuba, Conxunto e Cámara

Xoves: 20:00 a 21:00 h.

 
 

Olivares Rivas, Sabela

Gaita, Conxunto e Música Tradicional

Martes: 19:00 a 19:30 e 21:30 a 22:00 h.

 
 

Pallás Fuertes, Joaquín

Contrabaixo e Conxunto

Martes: 15:30 a 16:00 h. / Xoves: 15:30 a 16:00 h.

 

Paradela Macía, Hugo

Guitarra, Conxunto e Cámara

Martes: 15:30 a 16:00 h. / Xoves: 15:30 a 16:00 h.

 
 

Paz Meana, Raquel

Piano e Piano Complementario

Luns: 16:30 a 17:00 h.

 
 

Pazos Bellón, Andrés

Piano e Repentización

Luns: 16:30 a 17:00 h. / Mércores: 19:30 a 20:00 h.

 
 

Pérez Sabater, Miguel

Trombón e Conxunto

Venres: 15:00 a 16:00 h.

 
 

Pérez Sánchez, Loreto

Piano, Piano Complementario e Conxunto

Mércores: 15:00 a 16:00 h.

 
 

Pita Evia, Catarina

Linguaxe Musical e Educación Auditiva

Martes: 15:30 a 16:00 h. / Mércores: 15:30 a 16:00 h.

 
 

Ponga Suero, Pablo

Violoncello e Cámara

Martes: 21:00 a 22:00 h.

 
 

Rey Daporta, Saleta

Óboe e Conxunto

Luns: 21:00 a 22:00 h.

 
 

Rico Fernández, Iria

Violín

Luns: 21:00 a 21:30 h.

 
 

Salgueiro Alonso, Pablo

Percusión

Luns: 15:30 a 16:00 h. / Martes: 15:30 a 16:00 h.

 
 

San Ramón Calvo,  Francisco

Clarinete e Banda G.P.

Mércores: 20:00 a 21:00 h.

 
 

Sancho Sancho, Miguel

Piano

Mércores: 20:00 a 21:00 h.

 
 

Sanmartín González,  David

Saxofón e Conxunto

Luns: 15:00 a 15:30 h. e 16:30 a 17:00 h.

 
 

Sela Pérez, Mª Emma

Linguaxe Musical, Educación Auditiva e DOM

Venres: 15:00 a 16:00 h.

 
 

Silva García, Mónica

Viola e Cámara

Luns: 21:00 a 21:15 h. / Mércores: 21:00 a 21:15

 
 

Urango Muela, Emma

Violoncello, Conxunto, Cámara e Interpretación

Martes: 16:00 a 17:00 h.

 
 

Vázquez Lorenzo, José Luis

Clarinete

Xoves: 18:00 a 19:00 h.

 
 

Web compatible co navegador Mozilla Firefox