En imaxes...

  web colexio

 
     

CEIP Pedro Antonio Cerviño

Galería de imaxes


Галерија Дома Влези
Voltar á web Албум листа Последно Поставени Последни коментари Најмногу видени Нај отценети Мои Омилени Барај
Галерија Дома > 5º e 6 sexto xuntos > (2018-2019) Robótica terceiro trimestre

НАСЛОВ  +   - 
ИМЕ НА ФАЈЛОТ  +   - 
ДАТА  +   - 
ПОЗИЦИЈА  +   - 
IMG_4794.jpeg
3 пати е видено
IMG_4797.jpeg
3 пати е видено
IMG_4977.jpeg
4 пати е видено
IMG_4978.jpeg
3 пати е видено
IMG_4979.jpeg
2 пати е видено
IMG_4980.jpeg
4 пати е видено
IMG_5060.jpeg
3 пати е видено
IMG_5061.jpeg
2 пати е видено
IMG_5062.jpeg
2 пати е видено
IMG_5304.jpeg
2 пати е видено
10 Фајлови на 1 страна(и)