En imaxes...

  web colexio

 
     

CEIP Pedro Antonio Cerviño

Galería de imaxes


Галерија Дома Влези
Voltar á web Албум листа Последно Поставени Последни коментари Најмногу видени Нај отценети Мои Омилени Барај
Галерија Дома > Fotos de grupo

FOTO 6º


DSC01250~0.JPG

додадени фајлови: 1 , додадени на 28 февруари 2019

5º e 6º xuntos


normal_silueta_grupo~0~0~0.jpg

додадени фајлови: 1 , додадени на 01 декември 2018

3º e 4º xuntos


normal_silueta_grupo~0~1.jpg

додадени фајлови: 1 , додадени на 01 декември 2018

terceiro


silueta_grupo~0~0.jpg

додадени фајлови: 1 , додадени на 20 септември 2017

1º e 2º xuntos


silueta_grupo~0.jpg

додадени фајлови: 1 , додадени на 24 септември 2016

sextoaventurate


DSC01250~1.JPG

додадени фајлови: 6 , додадени на 28 февруари 2019

13 албум(и) на 3 страница(и) 1