En imaxes...

  web colexio

 
     

CEIP Pedro Antonio Cerviño

Galería de imaxes


Галерија Дома Влези
Voltar á web Албум листа Последно Поставени Последни коментари Најмногу видени Нај отценети Мои Омилени Барај
Галерија Дома > Dinamización da lingua galega > (2018-2019) FOTOMATÓN TERRORÍFICO DO SAMAÍN DE 1º-2º
Кликни за целосна големина на сликата
IMG_1171.JPG IMG_1172.JPG IMG_1173.JPG
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е