En imaxes...

  web colexio

 
     

CEIP Pedro Antonio Cerviño

Galería de imaxes


Галерија Дома Влези
Voltar á web Албум листа Последно Поставени Последни коментари Најмногу видени Нај отценети Мои Омилени Барај
Галерија Дома > Almacén de imaxes > (2016-2017) INFANTIL 1- Plástica
Кликни за целосна големина на сликата
IMG_20170109_140424_(Small).jpg IMG_20170109_140428_(Small).jpg IMG_20170109_140432_(Small).jpg
Отцени го фајлот (Нема отценки)
Ѓубре
Лошо
Не е добро
Добро е
Многу добро
Одлично е