Skip to Content

Organigrama

ORGANIGRAMA

EQUIPO DIRECTIVO

Directora

Cristina Culebras Yáñez

Xefe de estudos

Juan Antonio Vázquez Campo

Secretaria

Mª Pilar Montero Carré

 

Claustro

Educación Infantil

Ariadna García Pena (4. º educación infantil)

Belén Vigo Carballeira (5. º educación infantil)

Celia Sanfiz Pérez (6. º educación infantil e coordinadora da biblioteca)

Rebeca Núñez Varela (apoio e coordinadora de ciclo)

 

Educación Primaria

Beatriz González Fernández ( 1º educación primaria)

Mª Luisa Vidal Freire (2ºA educación primaria e Arts&Crafts)

Eva Peteiro Castro (2ºB educación primaria)

Juan Antonio Vázquez Campo (3º educación primaria)

Amelia Seoane-Chanes Castiñeira (4º educación primaria)

Silvía Díaz García (5ºA educación primaria)

Marta Vázquez Balsas (5ºB educación primaria)

Alfonso González López (6º educación primaria )

 

Profesorado especialista

Sabela Gómez Álvarez (AL compartida co CEIP Sal Lence)

Cristina Culebras Yáñez (AL)

Marta Lista Becerra (PT)

Adriana Carregal Sánchez (PT e coordinadora de actividades extraescolares e complementarias)

Mª Pilar Montero Carré (xefa de DO)

María José Novo Peteiro (lingua estranxeira, inglés)

Juan Antonio Vázquez Campo (lingua estranxeira, francés)

Andrea Carme Doural García (Arts&Crafts, educación musical e coordinadora de EDLG)

Gerardo Diego Parrado Regueira  (educación física e coordinador TIC)

Gloria Barral Camino (relixión católica)

  

Equipo de Dinamización da Lingua Galega

Andrea Carme Doural García (coordinadora)

Juan Antonio Vázquez Campo

Pilar Montero Carré

Mª Luisa Vidal Freire

Silvia Díaz García

Beatriz González Fernández

Belén Vigo Carballeira 

 

Equipo da Biblioteca

Celia Sanfiz Pérez (Coordinadora)

Marta Lista Becerra

Alfonso González López

Amelia Seoane-Chanes Castiñeira

Rebeca Núñez Varela

Eva Peteiro Castro

 

Equipo de dinamización das TAC

Gerardo Diego Parrado Regueira (coordinador)

Cristina Culebras Yáñez

Gloria Barral Camino

Mª José Novo Peteiro

Adriana Carregal Sánchez

Ariadna García Pena

Marta Vázquez Balsas

 

 

Consello Escolar

Cristina Culebras Yáñez (presidenta)

Juan Antonio Vázquez Campo (xefe de estudos)

Pilar Montero Carré (Secretaria)

Representantes do profesorado:

Gloria Barral

Alfonso González

Celia Sanfiz

Andrea Doural

Marta Lista

Representantes dos pais e nais:

Raquel Ferrero

Carmen Álvarez

Maria Teresa Fernández

Mª Cruz Novo

Mª Jesús Méndez (representante ANPA)

Representante Persoal Administración e Servizos:

Mª Jesús Durán

Representante da cidadanía:

Natalia García Suárez

Distribuir contido


by Dr. Radut