Skip to Content

Organigrama

ORGANIGRAMA CURSO 2020-2021

EQUIPO DIRECTIVO

Directora

Cristina Culebras Yáñez

Xefe de estudos

Juan Antonio Vázquez Campo

Secretaria

Mª Pilar Montero Carré

 

Claustro

Educación Infantil

Noelia Fraga Couselo (4º educación infantil)

Mª Carmen Mejuto Vilas (5º educación infantil)

Belén Vigo Carballeira (6º educación infantil e coordinadora de ciclo)

Celia Sanfiz Pérez (apoio e coordinadora de biblioteca)

 

Educación Primaria

Eva Peteiro Castro (1ºA educación primaria)

Eva Mª Millón Pintos (1ºB educación primaria)

Mercedes Fernández Rivera (2º educación primaria)

Mª Luisa Vidal Freire (3ºA educación primaria)

Cristina Budiño Segade (3ºB educación primaria)

Juan Antonio Vázquez Campo (4º educación primaria)

Ana Mª Lourenzo Loureiro (5ºA educación primaria)

Olalla Martínez Casas (5ºB educación primaria)

Alfonso González López (6ºA educación primaria )

Marta Vázquez Balsas (6ºB educación primaria )

 

Profesorado especialista

Amelia Seoane-Chanes Castiñeira (AL e coordinadora de actividades extraescolares e complementarias)

Marta Lista Becerra (PT)

Sara Mandiá García (PT)

Raquel Balseiro Díaz (PT e AL)

Cristina Culebras Yáñez (AL)

Mª Pilar Montero Carré (xefa do Departamento de Orientación)

María José Novo Peteiro (lingua estranxeira, inglés)

Eva Mª Millón Pintos (lingua estranxeira, inglés)

Andrea Carme Doural García (Arts&Crafts, educación musical e coordinadora de EDLG)

Gerardo Diego Parrado Regueira  (educación física e coordinador TIC)

Iván Collazo Lorenzo (educación física)

Gloria Barral Camino (relixión católica)

  

Equipo de Dinamización da Lingua Galega

Andrea Carme Doural García (coordinadora)

Juan Antonio Vázquez Campo

Pilar Montero Carré

Mª Luisa Vidal Freire

Belén Vigo Carballeira 

Iván Collazo Lorenzo

Olalla Martínez Casas

Cristina Budiño Segade

 

Equipo da Biblioteca

Celia Sanfiz Pérez (Coordinadora)

Marta Lista Becerra

Alfonso González López

Amelia Seoane-Chanes Castiñeira

Eva Peteiro Castro

Sara Mandiá García

Raquel Balseiro Díaz

Noelia Fraga Couselo

Ana Lorenzo Loureiro

 

Equipo de dinamización das TIC

Gerardo Diego Parrado Regueira (coordinador)

Cristina Culebras Yáñez

Gloria Barral Camino

Mª José Novo Peteiro

Marta Vázquez Balsas

Mª Carmen Mejuto Vilas

Eva Millón Pintos

Mercedes Fernández Rivera

 

Consello Escolar

Cristina Culebras Yáñez (presidenta)

Juan Antonio Vázquez Campo (xefe de estudos)

Pilar Montero Carré (Secretaria)

Representantes do profesorado:

Gloria Barral

Alfonso González

Celia Sanfiz

Andrea Doural

Marta Lista

Representantes dos pais e nais:

Raquel Ferrero

Carmen Álvarez

Maria Teresa Fernández

Mª Cruz Novo

Mª Jesús Méndez (representante ANPA)

Representante Persoal Administración e Servizos:

Mª Jesús Durán

Representante da cidadanía:

Natalia García Suárez

Distribuir contido


by Dr. Radut