Skip to Content

Abalar

Consellería de Educación

QUENDAS DO PERÍODO DE ADAPTACIÓN

PARA OS GRUPOS DE 4º A, 4º B e 4º C de educación infantil establécense as seguintes quendas:

 

 

PERIODO ADAPTACIÓN 2018/19

GRUPO 4º A - AULA 3

TITORA: Mª DOLORES CORUJO MARTÍNEZ

 

ORGANIZACIÓN DOS PRIMEIROS DÍAS

 

 

 

DÍAS 12, 13, 14, 17 E 18,  DE SETEMBRO

 

QUENDA A: Dende as 09:45 ás 11:15H 

QUENDA B: Dende as  11:45 ás 13:15H 

   

 

 

ABUÍN BARBEIRA, MARTÍN

CARDONA DOMÍNGUEZ, JHON EDINSON

 

AGUIÓN BALSA, AINHOA

CASTRO RUFO, MAEBA

 

ARIAS LÓPEZ, IAGO

DE OLIVEIRA QUINTÁNS, OLIVIA

 

BARBEITO GARCÍA, LÍA

FÁBREGAS LALINDE, LARA

 

BARROS TORRE, AARÓN

FARHAT FERNANDES, CATARINA

 

BASELGA GÓMEZ, ABRIL

FERNÁNDEZ SAYÁNS, LOLA

 

BERNÁRDEZ MARTÍNEZ, NURIA

GARCÍA PRIETO, CARLA

 

BLANCO CALVO, XIÁN

GARCÍA PRIETO, MARTA

 

CAO ANTELO, JUAN

GÓMEZ AGRAFOJO, TELMO

 

 

 

 

 

                                                        

 

DÍAS 19, 20, 21, 24, 25

TODOS: DAS 10:00 ÁS 13:00 H.

 

DO 26 DE SETEMBRO EN DIANTE

TODOS Dende as  09:05 ás 14:05 H.

 

 

 

PERIODO ADAPTACIÓN 2018/19

GRUPO 4º B – AULA 6

TITORA: MARTA DE DIOS RECAMÁN

 

ORGANIZACIÓN DOS PRIMEIROS DÍAS

 

 

DÍAS 12,13,14, 17 E 18, DE  DE SETEMBRO

 

QUENDA A: Dende as 09:45 ás 11:15H 

QUENDA B: Dende as  11:45 ás 13:15H 

   

FERNÁNDEZ DOSIL, LEO

LLORET ALVELO, EVA

FERNÁNDEZ DOSIL, MARCO,

LÓPEZ SUÁREZ, MARA

FERNÁNDEZ IGLESIAS, MARTÍN

LUCAS PATIÑO, SIRA

GARCIA VIQUEIRA, VICTORIA

MIGUÉNS MERMET, CATALINA

GÓMEZ ÁLVAREZ, LUCAS

MUÑIZ PÉREZ, ALEJANDRO

GONZÁLEZ LUNA, CANDELA

NEGREIRA CASAS, IZAN

GUERRA NIETO, SOFÍA

NIETO GONZÁLEZ, TANIA

GUERRA PONTE, MARCELA DEL VALLE

PAZ LAX, LAURA

IGLESIAS SAYÁNS, LILY

PEÑA RODRÍGUEZ, LEO

 

 

 

 

 

 

 

DÍAS 19,20,21,24,25

TODOS: DAS 10:00 ÁS 13:00 H.

DO 26 DE SETEMBRO EN DIANTE

TODOS Dende as  09:05 ás 14:05 H.

 

 

 

 

 

 

 

PERIODO ADAPTACIÓN 2018/19

GRUPO 4º C – AULA 5

TITORA: SANDRA Mª MACEIRA CASTRO

 

ORGANIZACIÓN DOS PRIMEIROS DÍAS

 

 

DÍAS 12,13,14, 17 E 18, DE  DE SETEMBRO

 

QUENDA A: Dende as 09:45 ás 11:15H 

QUENDA B: Dende as  11:45 ás 13:15H 

   

PERMUY MONTERO, ADRIÁN

SALGADO MOSQUERA, AARÓN

POMBO VEGA, LUCÍA

SÁNCHEZ PAZ, MARTA

QUINTÁNS POUSO, MARÍA

SOLAR FIGUEROA, FABIÁN

RAMOS BLANCO, IAGO

TRASANDE VILLAR, ÁGATA

RAPOSO MOSCOSO, FLORA

VARA PAIS, MARIÑA

REGUEIRO LÓPEZ, UXÍA

VILAS VILAOBA,MIREYA

RODRÍGUEZ PÉREZ, HENAR

VILLAVERDE LAREU, ADRIANA

RODRÍGUEZ SANTISO, ÁNGEL

VIVAS CELI, PABLO ENRIQUE

RAMOS MARTÍNEZ, ALBA

 

 

 

 

 

 

 

 

DÍAS 19,20,21,24,25

TODOS: DAS 10:00 ÁS 13:00 H.

DO 26 DE SETEMBRO EN DIANTE

TODOS Dende as  09:05 ás 14:05 H.

 



Usuarios conectados

Agora mesmo hai 0 usuarios e 1 invitado conectados.

blog | by Dr. Radut