Bus Urbano | |
Estación Autobuses | 8:20 |
Florida | 8:23 |
Chaos | 8:25 |
Rúa Celso Emilio Ferreiro | 8:30 |
Avd. Galicia (Policía) | 8:35 |
CHINOS (Rúa Ourense) | 8:37 |
c/ Orense 126 | 8:38 |
Hórreo | 8:40 |
Mercadona | 8:41 |
Colexio Novo | 8:45 |
Hórreo | 8:48 |
Colexio A Gándara | 8:50 |
Ruta 1 - Augas de Incio | |
Chavaga | 7:55 |
Bascós | 8:10 |
Sindrán | 8:15 |
Castelo | 8:25 |
Cruces | 8:30 |
CEIP A Gándara | 8:40 |
Ruta 2 - Augas de Incio | |
Baamorto | 8:15 |
Fabeiro | 8:20 |
Cruce da Hermida | 8:25 |
Lamas II | 8:30 |
Lamas | 8:35 |
c/ Real II | 8:45 |
c/ Real I | 8:47 |
c/ Chantada (Dársena) | 8:50 |
CEIP A Gándara | 8:55 |
Ruta 3 - Tito y Gil | |
Pacios | 8:05 |
Broza | 8:10 |
O Eibedo | 8:15 |
San Juan de Tor | 8:20 |
Seoane | 8:30 |
c/ Ourense 20 | 8:40 |
CEIP A Gándara | 8:50 |
Ruta 4 - Tito y Gil | |
A vide | 8:10 |
Distriz | 8:20 |
A Pinguela | 8:30 |
Policía | 8:35 |
C/ Ourense 116 | 8:40 |
C/ Chantada (Bar Fión) | 8:45 |
CEIP A Gándara | 8:50 |
Ruta 5 - Empresa Santalla | Setembro | Outubro-Maio |
Morade | 8:05 | 9:15 |
A Penela | 8:10 | 9:25 |
O Val - Nocedas | 8:15 | 9:30 |
Nocedas | 8:20 | |
Val de Lemos | 8:30 | 9:40 |
CEIP A Gándara | 8:45 | 9:50 |
Ruta 6 - Empresa Monforte | |
Girondo - Reigada | 8:00 |
A Parte | 8:10 |
Camporrío | 8:20 |
Proveiros | 8:25 |
Rivasaltas | 8:35 |
Morín II | 8:45 |
Morín | 8:50 |
CEIP A Gándara | 8:55 |
Ruta 7 - Empresa Monforte | |
Carballo | 08:20 |
Reboredo | 08:23 |
Piñeira I | 08:25 |
Piñeira II (Ponte) | 08:28 |
A Veiga | 08:30 |
Casar | 08:35 |
C/Escultor Francisco Moure | 08:45 |